Investigativní novinářka Beth najde novou kamarádku a vyzpovídá protivného vězně. Místní kněz se po nedorozumění ocitne v prekérní situaci. (Netflix)

kenkaku

#PAYTHERAPIST… fantastický! Ty dva exoti ve vězení jsou famózní. Ten zbytek je odpad. Vrchol idiocie na několika úrovních. “Nechci dávat rozhovor” …ale číslo napíše. Nechá se šikanovat, ale je to emancipovaná novinářka. Udělá si hrdinně fotku, ale pak ten telefon podá. Místo toho, aby chránil rodinu, chrání devianta… to je prostě shit-storm idiocie! A já prostě nevím jak tohle hodnotit. ()

Necrotongue

Netradičně zahajuji na čtyřech pěticípých, protože jsem se výborně bavil. Přitom to byl vcelku guláš. Zčásti feministická agitka, říznutá dávkou nelogičnosti, zčásti komedie černá jako černoch v černouhelném dole při výpadku elektrického proudu, zčásti naprostý bizár. A přesto to bylo všechno namíchané tak, že jsem si to mohl užít. / Poučení: Jedno idiotské rozhodnutí může rozjet dominový efekt a než se naděješ, máš na krku průser, který ani sklep nepobere. ()

Anderton

Línia s Tuccim v base výborná. Tá v civile zatiaľ nie príliš presvedčivá, respektíve za mňa málo uveriteľná. Prečo by niekto chránil niekoho nie až tak blízkeho na úkor seba, či rodiny? Na konci sa ukazuje, akým spôsobom sa asi ľudia na oboch stranách prepoja, ale pilot ma nepresvedčil, že musí ísť nevyhnutne o významnú seriálovú udalosť. ()

Arsenal83

Mimoriadne dobrý začiatok. Absurdita a zlomy každú chvíľu a v podstate človek ostáva len s otvorenou hubou, ako sa "nevinná" záležitosť môže premeniť na hotovú katastrofu. Plus tie humorné vsuvky sú perfektným obohatením a nech sa Tennant snaží, koľko chce, najväčším pánom je tu Tucci. ()

Peddro

Nechci hodnotit po prvním díle, ale zatím je to feministická propaganda, kde je v roli Velkého Bratra chytrý telefon, jako nástroj  hodných přecitlivělých sněhových vloček. Další díl budu sledovat jen díky zajímavé postavě, kterou hraje Stanley Tucci. Nechápu, že ten farář chrání pedofila, to je neskutečné nereálná blbost. Farář je nejdebilnější postava v historii filmu. Chce se obětovat kvůli odporné pedofilní zrůdě, a klidně tak zničí svou rodinu. ()