Grieff dostane znepokojivou zprávu a spojí Beth se svojí parťačkou ve Velké Británii. Policie a Ben mají pár otázek ohledně Harryho nedávných aktivit. (Netflix)

Anderton

Moffat to uzlí, čo sa dá, od návštevy polície, cez novú tajomnú neznámu až po záverečné prekvapenie v pivnici. A samozrejme sa to zamotá aj s tým mailom. Či to má ale celé logicky premyslené, sa dozvieme až v záverečnej časti. Vzhľadom na to, že ide o krátku minisériu, tak tu nemáme žiadnu vatu, ale je jasné, že toto nemusí sedieť každému, predsa len hlavná postava sa chová dosť neortodoxne. ()

Necrotongue

Já tedy nevím... Mám takový neodbytný pocit, že ve mně tahle minisérie odhaluje temné stránky, protože si začínám všímat, že mi britská část přijde přes veškerou tragiku tak nějak vtipná. No, a nejsem si dvakrát jistý, jestli by mi únos a neustále hrozící odživotnění měly vyvolávat úsměv na tváři. Budu tedy alespoň doufat, že nikdo nikomu nesní chodidla. / Poučení: Pozor na zločinné Iry! ()

warrenur

Serial dopozeram uz len vdaka rychloposuvu, pretoze rozhovory a spravanie sa postav su ludsky uplne neprirodzene a to prakticky od dozorcov, cez "novinarku" az po clenov posahanej rodinky, ktoru sa nam snazia vykreslit v nalinkovanych rolach. A nezachrani to ani Tennant a jeho "kukuc". Uz dlho som takyto "mish-mash" nevidel. Toboz od Britov. ()