Před vraždou

Vězeň odsouzený v cele na smrt má zálibu v řešení případu „zvenčí“ po schůzkách s klienty, kteří za ním do věznice dochází. Jednoho dne za ním přijde mladá reportérka snažící se vyřešit případ ženy zamčené ve sklepě a příběhy hned několika vzájemně cizích hlavních postav se začnou proplétat v tomto čtyřdílném seriálu, kterému rozhodně nechybí nejen detektivní vyšetřování a nečekaná překvapení, ale také notná dávka černého humoru. (TheEvilTwin)

lemonova

Vcelku pútavo natočené a originálne vymyslené. Avšak psychologicky tam dosť vecí nesedelo. Okrem skvelého Davida Tennanta a výborne sekundujúceho Stanleyho Tucciho sme videli aj dosť priemerné herecké výkony, na aké som doteraz nebola v britskej produkcii zvyknutá a čo ma mrzí viac, vykonštruované dialógy, ktorým sa dalo ťažko uveriť. ()

kenkaku

Celý seriál je jedna schizofrenní slátanina, která přepína mezi linkou v USA a linkou v Anglii. Ta USA je několikanásobně lepší, ale idiocie té britské táhne seriál dolů. Vrchol demence co si až pár minut na závěr hraje na chytrou a promyšlenou podívanou. Podrobněji u jednotlivých epizod. ()

zahadum

No to bola jazda ! čo všetko na svete môže zapríčiniť jeden nesprávne pochopený USB ! Úplne dokonalé šialené, prepálené, absurdné, nelogické ale takým zvláštnym magnetickým spôsobom, že to proste zožeriete do konca :) Logicky vám dám jednu radu, nehľadajte v tom logiku a vypnite trošku mozog aj keď to bude nelogické :) Ak necháte na chvíľu mozog utlmený, budete sa kráľovsky baviť ! Ubezpečujem vás, že posledné minúty budete stáť a kričať aby ..... ak sa aj absurdný príbeh podá takto dokonale správne nepripečený je to pochúťka :) pripravte sa na šialenú jazdu kde vrahovia robia poradcov, majú svoje živé diktafóny, USB vám zničí život totálne ! dávajte si pozor na učiteľky matematiky ale hlavne prosím vás ! na ...skurvených vikárov ! šialené ? no vravel som vám :) 99,99 % ()

Malarkey

Líbí se mi tento BBC styl hraných seriálů. Zajímavé téma na tři, maximálně čtyři epizody. Exkluzivní herecké výkony. V omezeném čase se pořád něco děje, nedochází tu k žádnému zbytečnému natahování, jak tak u seriálů bývá. Jen teda zde to s tím námětem trošku nezvládli. Celé mi to přišlo neskutečně absurdní. David Tennant tu sice hraje hezky, ale stojí tu v pozici tak absurdní, že vymyslet ji musel asi nějaký retard. ()

DonBraso

BBC a jejich minisérky většinou bývají trefou do černého a i zde jsem si pochutnal, ač to pár mušek mělo. Chápu, že ke scénáři a k tomu co vidíte a jak by jste se sám zachoval nejde vždy hodit reálné chápání postav do svého, přesto s Benem to bylo trochu za těžko. Jeho linka byla taková, že doma vlastně není a díky němu vlastně celý ten poslední díl dostane nepředvídatelné věci. Občas snad dvakrát si prostě říkáte proč to musí být takhle do háje? Jinak je vidět, že scénář slušně kombinuje dvojí příběh, který na konci zdařile zaklapne. Sice by jeden mohl namítnout proč vlastně v tom vězení trpíme než je zdrávo, ale zase to postavu se skvělým Stanley Tuccim vynikne. Už je to klasika, že seriál potáhnou herci a jen díky Tennantovi to vlastně zapnul a opět udělat dobře. Jako vikář si tuhle postavu pěkně střihnul. Jsou tam zvraty ať už přímočařejší nebo trochu nepředvídatelné. Jestli seriál má úplný konec bych rozhodně neřekl, na to on vlastně nehraje a je to malinko škoda. Jen chce ukázat obyčejné lidi, že i oni dokážou zabít ať už nevědomky nebo svými činy tomu napomohou. ()

• Po záverečných titulkoch ešte prichádza dodatočná scéna. (Arsenal83)