Andreina péče o její mediální obraz nese ovoce. Žádosti o foto, autogramy, Andrea si pozornost užívá. V jejím životě se ale náhle objeví fanoušek nechtěný. Mirek je bez partnerky zoufalý a kontaktuje dceru Johanu, která mu ale dává jasně najevo, že jeho prázdnotu vyplňovat nehodlá. Mirek chce dceři zaimponovat a vymyslí rebelský plán. Cyril radí Andree, aby o radu se stalkingem požádala Radku. Její nápad s bojovým uměním se však pro Andreu ukáže jako nevhodná cesta. Když se následující ráno ve studiu plstí mokrou jehlou, Andrea nečekaně nedorazí do práce, dramaturgyně Ticháčková nekontroluje hudební playlist, protože vyspává kocovinu v Horních Dunajovicích, a z hudební vložky přejde smích i hosta Patrika Hartla. (Česká televize)

jungewolf

J.Kolařík(režisér Mirek), Z.Zlatohlávková(Onufráková)-Radka, O.Kokorský(Cyril), S.Lewandowska(Andrejka), T.Volánková(Alžběta) a Vladimír Hauser(Mára), a hlavně K.Valůšková (hudební dramaturgyně Vlasta Ticháčková) zase perlí. Už se těším na bezďáka Luboše(R.Slovák). V dílu si "zahrálo" taxi Stanislava Kubína(taxikáře hrál Josef Hron). V závěru se mihnul spisovatel+scénárista+režisér Patrik Hartl (Prvok,Šampón,Tečka a Karel, taky Taková normální rodinka). Jednoznačně 4,5 - 5 * a 75 % . ()

dopitak

Bezkonkurenčně nejlepší díl zatím. Jednou na konci devadesátých let jsem "vyhrál" tričko v soutěži Rádia Styl. Jako první jsem správně doplnil onair tajenku s jeho jménem. Rádio asi za rok skončilo, tričko mi nikdy neposlali. ()

topi

Neskutečná sada! :D :D Závěrečné scény v televizním studiu se odehrávají na můj svátek, což mě vyloženě pobavilo. Honza Kolařík v triku TITANIC taky nemá chybu. Zatím TOP díl! ()

William_

Podtrhávám komentáře vyzdvihující tento díl za zatím nejzdařilejší. Osobně mi sedl jak humor, tak i děj. Škoda že až ve 4. epizodě jsem si k postavám našel cestu. Tady vidím velký nedostatek slabého až odfláklého začátku. ()

angel74

Tohle je podle mě zatím určitě nejlepší díl seriálu. Snad u všeho, co se týkalo hudební dramaturgie ranní show brněnského televizního studia, jsem dostávala záchvaty smíchu. Dějová linka s Láďou Křížkem mě teda úplně odrovnala, jak byla přesná. Kdo zažil jeho éru, tak určitě ví, o čem mluvím. (90%) ()

fabecc1222

Ale jo, postupem času to jde nahoru. "Plstění - Prstění" sice až moc na první dobrou, ale dokázalo pobavit i tak. Láďu Křížka jsem si popravdě musel vyhledat kdo to je, na těch výstupech hvězd měli fakt vážně více zapracovat, aspoň Hartl a jeho smích nikdy nemůžou zklamat. Linka okolo změny písní se povedla, zatím určitě jedna z nejlepších v seriálu, je fakt, že za změna k tomu asi jaksi nepasuje :) ()

EllienPM

Michal Tříska na začátku v tramvaji a na ostrůvku potěšil - přesně můj typ :). Hudební dramaturgyně Vlasta nechává recepční kupovat lístky do Dolních Dunajovic - pravé exemplární veřejnoprávní prcání. Pardon, šetření. V popisu epizody jsou Dunajovice Horní, dramaturgyně jela prcat do Dolních. Čísla budou! :) ()

Chudobka

Tato epizoda se mi zatím líbila nejvíc. Potěšilo mě, že více prostoru dostala Tereza Volánková, její postava mě fakt baví.  Plakáty vyvěšené u paní hudební dramaturgyně mě taky pobavily. Koncert Ládi Křížka - paráda! Ještě kdyby tam byl aspoň kousek rozhovoru s Hartlem. Ale ten jeho smích možná stačil. ()

Fifer

Ten konec s Hartlem, plstěním a Cardi B to fakt zachránil. Trošku mě zklamala ta příběhová linka s úchylákem. Přijde mi, že by šel vymyslet daleko vtipnější a originálnější závěr než "tady máš sprej a použij ho". Celkově to ale bylo OK. ()

Olík

Je to zase tady….po úvodní, další epizoda, která jede bomby jako Brněnský orloj. Zápletka dejme tomu, ale těch jednotlivých topových gagů. Od píchání a píchání přes typicky dávící smích Patrik Hartl Patrika Hartla, pomalejšího sporťáka až k postavě Ládi Křížka hrané Láďou Křížkem. Jak by řekla nová internetová hvězda Jarda Kotlár, tohle bylo ve styllu. ()

Germanicvs

Snad první "koukatelný" díl, který opět bodá do vosího hnízda produkce veřejnoprávního molochu. 50+ je vskutku kategorie většiny výstupů této instituce, která žije z repríz repríz omezeného výběru svého obřího archivního fondu. ()