Karanténa smrti

• USA Sick

Ideální dovolená v karanténě se zvrtne, když nečekaný vetřelec rozpoutá šílený boj o přežití. (HBO Max)

pubkitch odpad!

Scéna, kdy si vrah naběhl na ránu pádlem byla opravdu komická. Nicméně už dlouho předtím jsem měl pocit, že sleduji hororovou komedii. ()

jarmil8

První půlhodina se trochu vleče, ale zbytek je napínavý jak kšandy a dostatečně zábavný i přes různé nesmysly, které se občas sem tam objeví. ()

Ufololog

No konečně někdo natočil kloudný film o mentalitě psychopatických kovidfašistů zlobotomizovaných   mééédii a jejich "vůdci" zaměstnanými chudými filantropy z BigPharma. Je až s podivem, že to vzniklo z peněz Homoseksuálně Buznoidní Organizace. To měl asi zrovna vrchní ideologický programový cenzor buď dovolenou nebo plnou dutinu lebeční práce s novým filmovým aspílantem na Osrala o trampotách uvedoměle probuznělého Zimbabwana,který zdědil po svém bílém pradědovi vápenku která ovšem nevyrábí v rámci EUhovnot dostatečně diverzní vápno, ale pouze to tfutfuj staromódní bílý. A tak se milý sir Abduhamed Mugabe rozhodne pokrokově barevně vylepšit vápno sušenými drcenými exkrementy 10 : 1 (hovna : vápno).... ()

Miroslav.Zac

Covid filmy/horory mají šanci jen teď, v době pár let po epidemii, pak už divákovi nepřijdou tak osobní (vzhledem k vlastním zkušenostem) a budou brány jen jako součást filmografie (asi jako WW2 filmy). Pokud tedy za sebou nemají zajímavý silný příběh - což tenhle nemá, jakkoliv se to může v dnešní debilní době zdát uskutečnitelné. Jako připomínka jedné doby dobré. ()

lineker

Vysoké hodnocení si nedovedu vysvětlit jinak, než že film vzala útokem zdejší antivax scéna. Ono to totiž kromě toho všude prosakujícího covid obsahu nic inovativního na poli home invasion hororů nenabízí. Ale ta půda koronavirů je vcelku živná a nabízí slušný potencionál především na poli dialogů. Viz. roušky. Jenže díky těmto hůmorným vsuvkám, pak trochu přestává být horor hororem. ()

matko2351

Mám rád seriu Vreskot. Všetky časti som videl niekoľko krát a aj napriek nelogickosti na ne nedám dopustiť. Preto som rád že sa mi občas podarí natrafiť na dobrý slaher. Pre mňa príjemné prekvapenie. Tá aktuálna zápletka, klobúk dole. Niektorí ľudia ten covid berú naozaj vážne. Odteraz rúško vždy zo sebou. ()

Hexx odpad!

Ježiš to byla vymaštěnost! Jak scénáristicky, tak... i ve zbytku. Že jsem čekal čtyřicet minut, než se něco začlo dít, při poměrně krátké časové stopáži, by mi zas až tak nevadilo. Ale přesně ta demence lidí, kteří tímto způsobem vnímají covid, z toho bych zvracel šestkrát denně. Navíc klasicky nesmyslně idiotský reakce viz zahodím parohy - slušnou zbraň, kterou bych mohl dotyčného pěkně dodělat, nebo na plovoucím dřevěném mole na jezeru se samozřejmě odnikud vynoří, no asi si stihl nasadit potápěčskou výbavu a potichu plavat po dně celou dobu... Lidi proberte se, tohle hodnocení co tu je je směšný. ()

Zavin

Taková malá replika covid psychózy, kterou jsme tu též dva roky prožívali. Trochu mi vadilo, že jsem v tom filmu byl skoro celou dobu tak o 15 vteřin napřed, takže na mě lekačky prostě nefungovaly, i když číhaly všude možně. Na druhou stranu, sdílel jsem sympatie s "hrdiny", kteří se v zásadě (tedy kromě těch roušek :)), chovali relativně racionálně a zahnáni do kouta šli do fightu o život. Nu a nakonec potěšilo odhalení vrahova motivu, protože filmů na téma anonymního vraha v domě, který to porcuje bez zřetelné motivace tu už pár bylo a už to tak nějak nudí. Takže Sick to u mne posouvá v hodnocení o fous výše. Slabší čtyři si to zaslouží. ()

hoffo

Bohužiaľ problém týchto filmov je, že akonáhle sa nám predstavia ústredné postavy, už dopredu vieme, ako sa to celé skončí, a tak zbytok filmu sledujeme len neúspešné a stupídne snahy zabijaka versus šťastné a úspešné úniky hlavnej postavy. Jedinou neznámou bolo, či prežije aj druhá ženská postava, alebo nie... A otvorene, mňa už takéto stupídne šablóny dosť nebavia. Ku covidovej zápletke sa radšej nebudem vyjadrovať a taktne ju vynehám. Na druhej strane, aby sme boli objektívni, remeselne dobre zvládnutý slasher, ktorý priaznivcov žánru neurazí, ale ani neohúri a o ktorom na druhý deň, nebudete vedieť, že ste ho videli. ()

tXtX

Kevin to ma stále v sebe. Ani po takmer po 30 rokoch nezabudol, ako sa robí kvalitný slasher. Myslel som si, že v tomto žánri sa už dnes fakt nedá vymyslieť nič inovatívne, zaujímavé, neokukané.. ale ako vidím, človek, ktorý napísal najlepší slasher doteraz, presne vie, čo robí. Príbeh síce balansuje na prahu debility, ale na počudovanie to funguje bravúrne. Naháňačky sú skvele, dynamické, adrenalínové. Vraždy pôsobia drsne, autenticky a celé to sprevádza super hudba, skvelá práca s kamerou a trefný vyber neokukaných hercov. Bavil som sa, náramne. Keď sa pozriem na to, koľko sračiek v tomto žánri vychádza, je SICK adept na Oscara. Až je škoda, že to vyšlo na streamovacej službe, o ktorej 99% nezainteresovaných ľudí nemá ani poňatia. Toto malo ísť do kín, a nie tie kraviny, ktoré premietajú.. ()

Nellaron

Úvodná scéna napovie, že tento pomerne krátky thriller má akčné efekty na veľmi solídnej úrovni. Práve kvalitná kamera hrá prím. Po úvodnej scéne prichádza trochu ochladenie, pri ktorom spoznávame dve nánynky, ktoré si cestujú do odľahlej chaty pri jazere. Napätie sa naťahuje ako roztopený syr, ale potom príde parádna lavína, kto z koho prežije a zároveň sa divák dozvedá pozadie konania útokov. Čo mi vadí bolo, že ani jedna z postáv nevie zomrieť na prvýkrát a vy tušíte, že aj keď niekoho praštíte železnou vázou šesťkrát do hlavy, aj tak po čase opäť ožije. ()

Nikol45

Slasher jak má být. Parádní honičky, lekačky, holky bojovaly jak to jen šlo. No a ten konec s Covidem mi nijak nevadil. Spokojenost:) ()

Mr.HahaHihi

Spíš 3,5. Skvělé fyzično, vysoká technická stránka, zajímavé zapojení doby covidove. Akorát občas, tam ruší nesmysly, třeba že jeden týpek je fakt skvělý vodník. Celkově vzato, však dost napěchovaných 80 minut. ()