V adrenalinem nabitém remaku filmu z 80. let vezme bývalý bojovník MMA Dalton (Jake Gyllenhaal) práci vyhazovače v motorestu. Brzy se ale ukáže, že ne všechno je tak, jak se zdá být. (Prime Video)

KarlN

Tedy jak mám rád Jakea Gyllenhaala, tak na tenhle film jsem se obzvlášť těšil...a to jsem neměl dělat. Celé to na mě působí jako rozpačitý sitcom z poloviny devadesátek, kdy se snad tvůrci nemohli rozhodnout, jestli natočit jen akčňák, nebo akční komedii. Dost mi to připomnělo Vražedné pobřeží...záporáci jsou k smíchu, stejně jako jejich dětský boss, v podstatě pouhé karikatury doplňující děj, který není vesměs žádný a je složený jen z jednoho a jediného neustále se opakujícího motivu. Pouhý sled epizod, které nejsou ani dohromady natolik dobré, aby  zaujaly. Ani romantika nefunguje, rádoby lékařka vypadá jako přeléčená fetka, znovu na péčku. Napoprvé jsem u toho usnul a to se mi stává málokdy. Takže jen tři, za scénu s McGregorem shánějícím šaty. ()

arakasicb

Opět si nějaký chytrák řekl, že předělá pěkný film a vytvoří bezduchou blbý remake. Prostě ztráta času, asi potřebovali upíchnout McGregora, který namachrovaného blbého rváče ani hrát nemusel. ()

MartinCS

Měl jsem dojem, že se Jake snaží všem dokázat, jaký je to parchant, jak se v minulosti hrozně choval a podobně, ale jeho chování nyní tomu vůbec neodpovídá. Naopak působí jako slušňák a dobrý člověk, co si klidně sám zašije ránu po noži, aniž by hnul brvou anebo tomu agresorovi zlomil aspoň pár kostí. A McGregor? Šílenec, blázen, magor, co se furt pitomě usmívá a životem tak nějak volně proplouvá, aniž by měl strach třeba z policie nebo trestu za své násilnické chování. Neuvěřitelné a trochu dementní. Viděl jsem i původní Road House z osmdesátek, ten se mi taky moc nepozdával. Rozhodně jej nepovažuju za kultovní... ()

jara12

Remake kultovního filmu přináší moderní verzi příběhu o vyhazovači s Jakeem Gyllenhaalem v hlavní roli. I když se snaží oslovit novou generaci diváků, nedosahuje úrovně originálu. Gyllenhaalova představa má své kouzlo, ale chybí charisma a bromance z původní verze. Film nabízí solidní akci a humor, ale některé momenty působí příliš zbaběle. Conor McGregor si svoji postavu užívá a přestože není podobný původní verzi jeho charakteru, nese snímek na svých ramenech. Jde tedy o slušnou podívanou pro fanoušky akce a bitek tělo na tělo, ale bohužel nedosahuje úrovně svého předchůdce. ()

JohnyPine

Nechapu, co se zase zdejsim uzivatelum nezda. Je to akcni film, nic vic. Remeslne slusne zvladnute a na pomery Amazonu to ani netlaci diverzitu. Za me dobry ()

JollyJOKER

Tolik dřiny ve fitku ani Švajzík nemusel  a mělo to koule a nakonec jsou z toho jen  jeho vylouhovaný fusakle , navíc fakt ve vlažný vodě..... no trapas..... ()

LordKafonio

Jedním slovem dobrý. Čekal jsem sračku, ale zmýlil jsem se. Samozřejmě je to trošku přitažené za vlasy a na originál to jistě nemá, ale má to koule. Moc se mi to líbilo. ()

FakinAdsso

Jednou za čas vidím něco obdobně lobotomistického a nekriticky se u toho bavím jak malý kluk vším, co se tam děje. Doteď moc nevím proč je tenhle film jaký je, ale po jeho shlédnutí bych si to od Douga nechal milerád vysvětlit - protože v tom vidím nějakou zvláštní lásku k debilitě a overexpresionismu. Do 5 hvězd tomu chyběl jen Nicolas Cage. ()

AtemuLukas

Tak tohle bylo tak strašně kýčovité, plné klišé, až to bylo dobré a skvěle jsem se bavil. Musím uznat, že jako akční oddechovka, kde hlavní rolí není tisíckrát natočené lovce story, ale antihrdina snažící se pomoci malému městečku respektive malému motorestu. Jako dosahuje to kvalit originálu, no to rozhodně ne, ale upřímně ani mi to nevadilo. Bylo to dost cringe? No to ano. Na druhou stranu Jake tu byl super, hudba taky, film měl tempo, zápletka a příběh béčkový, ale neurazí. Jako musím říct, že jako nedělní popcornovka to splňuje účel. ()

jirikzaboj

Možná nejsem úplně cílová skupina, ale původní béčko z osmdesátých let mám docela rád a pokud tvůrci nazývají film reimaginací, tak mám od něj jistá očekávání. Tady nefunguje vůbec nic. Atmosféra šílené Floridy nevyužitá. Barové bitky téměř nulové. Postavy nezajímavé, bezduchý příběh a schizofrenní kamera, která si hraje na něco víc, než je. A k tomu všemu je to totální nuda, přičemž anotace zmiňuje adrenalinovou nabušenou jízdu, která mě asi úplně minula a to jsem dával celou dobu pozor na to, kdy se to konečně rozjede. Jedno z největších zklamání za fakt dlouhou dobu. Snad Gyllenhaal s Amazonem upeče v budoucnu něco solidního a nezasekne se na klasické streamovací kvantitní brakové vlně. ()

DoctorVisual

Originál som nevidel. Dejovo nič moc, nič nové, ale tie herecké výkony a bojové scény sú proste úžasné. Connorovi charakter veľmi zapasoval, Jake musel drieť a je to aj vidieť. Vraj bol použitý nejaký nový štýl pohybu kamery pri bojových scénach a musím priznať že som miestami prežíval boj oveľa viac "zblízka". Kvalitná robota. ()

Matt Damon a Casey Affleck v bostonské vykrádačce

Matt Damon a Casey Affleck v bostonské vykrádačce