Odhalenie najväčších záhad a nadprirodzených javov. (RTVS)

Recenzie používateľa bubun k tomuto seriálu (3)

Biorezonancia (2022) (E01)

Ha ha ha, ta "terapeutka" Danka Varádyová taky tvrdí jednou to, a podruhé zas ono, jako nevím, co by se muselo stát, abych k někomu takovýmu šla... Člověk musí být už opravdu úplně zoufalý (což nemyslím jako žádný výsměch, ani to pro mě není nepochopitelné). Ale tak, když to někomu pomůže... Osobně to ale vnímám podobně jako uživatel bobstock. A ta Danka fakt vtipná, prý já to nikdy nedržím takhle, proto to nefunguje, a nejdřív "jsem připravená do toho experimentu jít, jakkoliv budete chtít" a když metoda selže, tak "no já jsem s tím nebyla už od začátku ztotožněná"   a podobně :D ()

Prútikárstvo (2022) (E02)

Nejlepší byly ty pohledy tří proutkařů, když ten mentalista, aniž by byl "jendím z nich", určil správně ten kanystr. Ten záběr na ty tři a jejich výrazy mě odrovnal :D ()

Brethariánstvo - Život zo vzduchu (2022) (E05)

Jasně, paní, co vykládá, jak už 6 let nejí, a poslední jídlo měla 28.12. 2014, a pak jedním dechem dodá, že si před 14 dny dala kopeček zmrzliny ("jenom jeden!" - milá paní, to už je úplně jedno, i kdybyste sežrala jen půlku, je to pořád "jídlo"), s tím, že už zmrzlinu neměla "asi 2 roky"... jako wtf.... Jinak je super, že víme, že utajovaná konference byla vlastně svatební cesta toho mentalisty a Claire, to je hodně podstatná informace :D ()