V sázce je život mnoha lidí a Peter, Rose a Chelsea se snaží zmařit plány nepřátel, dokud je čas. Peter se pak musí postavit minulosti čelem a vykročit novým směrem. (Netflix)

kenkaku

Střela do hrudníku už není co bývalo (to samé stará dobrá exploze z pár metrů). Také ta nekonečná LOL scéna v “anténím domečku” mě dojala až k slzám. Celý průběh od otevřených dveří, přes “zkuste to” až “už to běží”. Prostě seriál se z toho lacinému průměru nevyhrabal ani ve finále (nečekaně). Hlavně, že nás čeká druhá řada. ()

castor

Vše podstatné se dohraje v Camp Davidu (proč tam vlastně viceprezident tahal svou dceru?). Já si nicméně řekl, že je tu finále a že už nebudu řešit chyby a krkolomné momenty, kterých je série plná. Možná i proto, že se závěrečné zúčtování nese tak trochu v duchu posledních dvou dekád z konce tisíciletí, kdy naši hrdinové, kterým jsme poctivě drželi palce, vše vyřešili v poslední vteřině a hrdě odkráčeli středem. Než nicméně Peter otevře v oblacích složku Top Secret (a pozve nás na druhou sérii), zatímco Rose sedí při zapadajícím slunci na kapotě auta, trochu toho napětí se dočkáme. Stejně jako naivních momentů a náhod. Ale nebudu (si) to kazit. ()