Peter a Rose, kteří se musí skrývat, se sblíží a společně vyšetřují osobu podezřelou z bombového útoku. V Bílém domě pak spiklenci získají skandální záznam. (Netflix)

castor

Chtěli Petera izolovat, protože už toho věděl jednoduše moc, nejlépe ho zkusit zdiskreditovat. Což se povedlo. Získávání podkladů z matriky ze strany Rose je dost úsměvné, stejně tak následná občanská aktivita bandy idiotů na ulici. Holt hodně dobré oko... Tempo polevilo, ústřední duo se nám do sebe „konečně“ zakouslo, ale nemá to šťávu, nemá to chemii. Znovu naťukneme Peterovu rodinnou historii (to už jsme si snad ověřili, že kope za správnou stranu), sílu to tím pádem nemá. Shawn Ryan sice „nasekal“ pár tuctovek, přesto v posledních dvou dekádách (Policejní odznak, Chicago: Zákon ulice) formoval a spoluurčoval směr televizní zábavy. Jeho Noční agent sice působí svižně a chytře, ale pořád je to lehce nadprůměrné spotřební zboží. ()

warrenur

Pri vypnuti oboch hemisfer..... Pobavil zaver. Je jasne, ze sa tam vytvoril zaklad pre ozajstne priatelstvo. :) Tuto agentsku "stvorku" neradno podcenovat. Zrejme ale az v dalsich dieloch, nasjkor sa musi hrat na pochybnosti a dodrziavanie prirucky. Btw. kam chodi dcerenka cikat? :D chjo..proste ignorovat, nic som si nevsimol. ()

kenkaku

Scénář evidentně padl na dno. Zbytečné flashbacky, zbytečné scény a konverzační cvičení. Tempo znatelně polevilo a ti dva agenti tajné služby jsou neskutečné dutiny. Od začátku mají informace, aby jasně věděli že viceprezident lže a samozřejmě pořad se čas na kravinách. Další LOL scény nemůžou chybět (občanské zatčení bandou superborců s pozorovací schopností jestřába). Epizoda přitom cenné informace obsahuje (př. o co šlo s tím miminem, identifikace tetování, atd.). ()