Poker Face

Mysteriózny
USA, (2023–2024), 18 h 35 min (Minutáž: 43–66 min)

Tvorcovia:

Rian Johnson

Natasha Lyonne, Joseph Gordon-Levitt, Adrien Brody, Stephanie Hsu, Benjamin Bratt, Lil Rel Howery, S. Epatha Merkerson, Nicholas Cirillo, Niall Cunningham (viac)

Charlie Caleová je nadaná výjimečnou schopností poznat, když někdo lže, a díky tomu vyšetřuje zločiny, se kterými se setká na cestách. (SkyShowtime)

bearmeedek

Líbila se mi skladba děje - nejprve nový příběh a zločin, a pak od začátku z pohledu "vyšetřovatelky" Charlie. A to hlavní je, že se jedná o odlehčený a zábavný film. 70%. ()

Mamlas

1️⃣ Začátek snad každého dílu první série je dobře natočený, nadějný a zajímavý. Prostě na seriál fakt dobrý. A pak se na obrazovce objeví ta odpudivá ADHD baba s pohyby opice a vyjadřováním primáta. Chodí, čumí, tlachá hovadiny a divím se, že nežere banány. Vše až doposud příjemné a dobré hned mizí a zbude jen lejno. Škoda tohohle nedůstojného castingu ala Šílená Marta. Jinak to mohla být docela prima, slušná,, trochu retrolook detektivka. ↘️ 18% ()

DonBraso

Jak jsem čekal,deset dílů je dost, aby některý díl byl horší. Zde to jsou tak dva, který se opakují.Jinak hlavní hrdinka fajn a ten styl je pořád hrozně šik.Nápad rozhodně taky dobrý,ale v některých dílech je logika úplně mimo.Stačí , že nekoho hledáte přes rok, utíkáte policii a přesto děláte tam,kde je plno lidí.Tahle myšlenka malinko vyškrábe úplně ke konci, přesto je to blbost.On poslední díl konečně ukáže to,co čekáte každý díl, že se hlavní dějová linka bude prolínat s tou jednodílnou linkou,ale tomu tak vůbec není.Musíte si doopravdy počkat až na poslední díl,kde ta skládačka docela zaklapne,ale úplná hitparáda to nakonec taky není.Přesto i přes ty logický nešvary, má tenhle seriál dost dobrého a neotřelého se skvělou hlavní hrdinkou.Jen opět okénko na sílu, že se tu vystřídají všechny etnika,kde už chyběl snad i herec z Grónska s iglú, protože ta černoška s tím automobilovým závodníkem,to bylo už fakt k smíchu.85% ()

Robopes

Má to svoje kouzlo. Už jen ty počáteční titulky ve stylu Columba jsou krásnou poctou nejlepšímu detektivovi všech dob. A co teprve ty lokace, interiéry, exteriéry. Nádherně se na to kouká. Vyzkoušejte...👍🏻✌🏻 ()

Aresko123 odpad!

Neskutočne otravná a nesympaticka škrata s hroznym účesom z 80 rokov serie všetkých a všetko. Strka nos do veci do ktorých ju je nič. Tak otravný seriál som vydržal po 3 epizódu ale už som to ďalej nedal.... Hrozna strata času. ODPAD ()

Hugho

Zaujímavá idea s príjemným pilotom, ale nie príliš vydareným pokračovaním.   Sympatickí herci sa minuli v prvom dieli a zvyšok škoda reči. Otravná hlavná postava v šablónovitých dieloch vyšetruje len tak btw vraždy spôsobom a la Colombo pred polstoročím, vhodné pre nie príliš náročných divákov  Štvrtý diel som už nemal sily dopozerať.   Zase som raz naletel podcastu na Sme. ()

Johny203

Rian Johnson sa plne rehabilitoval za svoje Disney Wars pretože toto je jednoznačne jeho OPUS MAGNUM!! Duchovný nástupca Columba s reptiliánsky očami klpkajúcou ,,white trashˇ Natashou Lyonne, prešpikované hereckými hviezdami a hviezdičkami a neustále sa meniacom, rôznorodom prostredí. Okato digitálny oheň či sneh zamrzí ale vidno že Johnson má napozerané. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD