Charlie Caleová, žena se schopností rozpoznat lež, vyšetřuje smrt svého přítele. (SkyShowtime)

William_

Tak skvělý začátek jsem upřímně nečekal. Duo Natasha Lyonne a Adrien Brody zde předvádějí skvělé výkony a už delší dobu se pro mě potvrzuje, že kam vleze Adrien Brody, je z toho kvalitní podívaná (viz. Lakers: Vzestup dynastie). Jen se trochu bojím dalších dílů, že nebudou tak kvalitní jako úvod, protože ten nastavil laťku zatraceně vysoko. Skvělá hodinová podívaná s celkem jednoduchou zápletkou natočenou tak dobře, že pár drobných much tomu prostě odpustíte. ()

warrenur

Natasha Lyonne je rozhodne stavka na istotu a velmi ma potesilo, ze si ju zasa po Orange is the new black, "uzijem". Samozrejme, musela na tvorcoch zamakat, aby spolu s plechovkou piva a nevskusnym zupanom priradili jej charakteru vhodne auticko - PLYMOUTH BARRACUDA zo 69-teho. :) Good for her. Brody na druhej strane je excelentny herec a ludsky chameleon. Bezchrbticoveho zmrda hral slusne. Avsak napriek tymto dvom hereckym hviezdam je scenar tak hlupucky a naivny, naviac, beruci sa vazne, ze som az prekvapeny. Hoci, som mal k zaveru takmer drobny Kill-Bill-vibe, vdaka cool-ovosti Lyonne, vo svojej naivite a lahkosti s akou nam serial serviruje niektore bull-shity, ma to teda nepresvedcilo. Slabsi priemer. Sklamanie, zrejme to bude postavene len na hlaskovani cool-ovej, pijucej zienky. Snad sa mylim. 48% ()

DonBraso

Konečně jsem se k tomu dokopal a neudělal jsem vůbec špatně,ba naopak.Pilot to rozjel znamenitě.Příběh zajimavej,kdy to krásně doklapne a jedeme hned na druhý díl, který mohl klidně trumfnout i tento díl,jen my tam občas něco haprovalo. Herecky fajn,změny prostředí,jen ta nahaněčka deset dílů bude možná u nějakého dílu trochu slabší.Uvidíme ()

Dusty56

První polovina epizody mě moc nebavilo, pak se to přece jenom trochu rozjelo, ale celkově jsem tomu úplně nevěřil. Natasha Lyonne mi úplně neseděla a celkově mě to nedokázalo vtáhnout do děje. 65% ()

Johny203

Doslova pilotný film ktorý si berie z Tarantina aj Coenovcov. Natasha Lyonne ako white trash so zábavnou schopnosťou v atmosféricky špinavom svete, keby tam nie sú smarfóny tak človek ani nepozná že sa to neodohráva v druhej polke minulého storočia. ()