Tridsaťročná Alex (Hana Vagnerová) neprežíva práve šťastné obdobie s priateľom a keď stretne staršieho charizmatického Alberta (Marek Vašut), podľahne jeho šarmu. Okamžite sa zamiluje, ale čoskoro narazí na jeho tvrdú škrupinu. V tej chvíli prichádzajú na pomoc jej kamarátky a vymyslia na Alberta pascu, do ktorej sa postupne chytá... avšak osud sa občas so vzťahmi zahráva a prináša prekvapenia. (Continental film)

rublik05

Za vším hledej ženu je tradiční zástupce české kinematografie posledních let, a to opravdu není nic lichotivého. Příběh představuje všechna myslitelná klišé smíchaná do jednoho celku, humor zde prakticky úplně absentuje, vtipně působí snad jen dramatická linka, respektive snaha o ni. Snímek na mě působil jako šíleně dlouhá epizoda nějakého přihlouplého a nelogického televizního seriálu. A to nemluvím o všudypřítomným reklamním předmětům, tak okatý product placement umíme snad jen u nás. Tohle se zkrátka opravdu, ale opravdu nepovedlo. Vlastně ani nevím, za co dávám tu jednu hvězdu. Patrně za některé přítomné herce, kteří jsou alespoň malinko sympatičtí, a za občasné náznaky určité příjemné atmosféry. 1/10. ()

Trixinka

Film nejlépe vystihuje hláška babičky -  Kup si psa. To je jedinej případ, kdy za peníze získáš lásku. Daniela Kolářová byla v tomto díle úplně nejlepší, svůj malý prostor dokázala skvěle využít. Vše ostatní bylo jedno velké klišé, x krát viděné. ()

RAFT

Tři kamarádky a tři osudy a sposta herců ve filmu a výsledek jedna velká nuda. Kde se v komediích vytratily hlášky , sranda a podobně. Režisér Šmídmajer má navíc. Nejlepší co natočil tak, Probudim se včera. Ostatní jeho filmy jsou totální propadáky. 40% ()

Tominni

Příběh tří kamarádek a jejich vztahových peripetií. Pokud to měla být romantické komedie, tak romantika za mě trochu ano (určitě ne Vašut, ale Tereza Rychlá má šmrnc), komedie určitě ne, jediné scény, kde jsem se pousmál, byly s Danielou Kolářovou. Co film sráží spíše do slabšího průměru je až moc výrazný Product Placement, tady mi to přišlo prostě příliš a filmu to rozhodně nepomáhá (samozřejmě sponzorské peníze pro produkci nepočítám). ()

ostravak30

Komedie, která není komediální je komedie k ničemu. Našel jsem minimum skutečně vtipných situací a snad jednu nebo dvě humorné hlášky. Ano, film je skvěle obsazený, ale když disponujete slaboduchou zápletku a nulový scénář, tak s tím ani George Clooney nic neudělá. Je to taková, dokola se opakující klasika. Hlavní hrdinky jsou buď v nefunkčních vztazích a čekají na nějaký zázrak, v tomto případě dějový zvrat, nebo naopak marně hledají a hledají dokud se neobjeví ten pravý. Toho si ale ve filmu ještě musí vychovat, protože zatímco ženy/muži, zkrátka hlavní postavy dokonalé jsou, jejich objevy ne. A tak následuje celé série peripetií, než si dotyčný/á uvědomí, že chtějí jen toho jednoho či jednu. Časté pak bývá, že si tvůrci, neschopní vymyslet cokoli samostatně a originálně, pomáhají různými klišé. Zde například Marta naoko moderuje u mikrofonu a čirou náhodou ji slyší šéf a už je z ní moderátorka. A to už nemluvím o tom, že točit film v Ostravě a mluvit pražským přízvukem je nejen trapné, ale i urážlivé. Ovšem s tím si čecháčci filmaři hlavu nelámou. Film určitě úplným propadákem nebude, něco vydělá a producenti i tvůrčí tým si oddychnou. Přece jen se něčím živit musí. Pravda je, že netuším kdo je Dagmar Šťastná a co dělala předtím než napsala svůj první scénář k filmu, ale tohle je jen další podprůměrná komedie, co ani není komedií. ()

Alden_Larson

Další podprůměrná česká romantická komedie, která obsahem téměř úplně splývá se všemi ostatními. Děj byl fajn, ale konec mi přišel hodně slabý. Několik vedlejších dějových linií se mohlo bez problémů vystřihnout, jelikož s hlavním dějem neměly nic společného. Herecké výkony hlavních herců byly fajn, ale vedlejším to moc nešlo. Prezentace byla dobrá, ale byla moc sitcomová, nebyla ničím výrazná. Hudba byla velmi kýčovitá a ve filmu je tolik klišé, že kdybych měl nad každým zakroutit očima, tak mi do poloviny filmu vypadnou z důlků. 4/10 ()

Gallifrey

Neslané, nemastné. Taková typická česká průměrná slaďárna pro ženy, když potřebují vypnout po náročném dni. Pro člověka, který hledá větší hloubku, je tohle zabiják mozkových buněk. Kéžby se všichni čeští režiséři a scénáristé, kteří chtějí natáčet komedii, nesešli a nevytvořili jeden opravdu kvalitní film na místo 12 průměrných červených knihoven, které se rok, co rok v kinech objevují. Proboha jsme národ, který se dokáže vysmát opravdu všemu, tak proč všechny české komedie posledních 30 let, vypadají, jako kdyby je natáčel rejža v epileptickém záchvatu? ()

blondboss

Ja mám žáner romantických komédií veľmi rád a vždy som rád, keď vznikne nejaká nová. Česká kinematografia je ale výnimočná tým, že vám tento žáner dokáže maximálne znechutiť masovým tlačením filmov, ktorých kvalita je prinajmenšom pochybná a kde vystupuje buď Vagnerová alebo Langmajer. Tento film opäť len fajn ako jednohubka na oddych, ale v zásade céčkový scenár plný klišé a toporného Vašuta. No proste opäť raz film, ktorý podľa mňa nemal ani vzniknúť. 30 % ()

JenYu

Pro Vagnerovou mám slabost, tak jsem si pustila tohle... a když jsem si uvědomila, že Vašut bude hlavní milovník, měla jsem silné cukání to vypnout. Svoji postavu hrál úplně stejně jako v Románu pro ženy (z roku 2005!!!). A když vám v romantickém filmu pije hlavní muž krev, nějak to drhne. Linie Stankové minimální a šablonovitá. Ta třetí kamarádka, co moderovala, příjemně překvapila. Celkově slabé, ale Vagnerové to opět odpustím :D ()

tsatsiki

Taková normální česká komedie, kterých byly natočeny desítky.Je to lepší jak Miluji tě modře nebo Matky. Herecky to bylo zvládnuté, ale sejove to pokulhávalo,  ale za smrt Vašuta a za Ozroviče  dávám %navíc.Za mě 60%. ()

trigan

90 minut. Tvůrci by si měli opakovat dokola, že tato stopáž nevznikla jen tak náhodou. Posledních 30 minut je zoufale nastavovaná kaše reklam. Konec hlášení (PS Mozek si nechte doma, užijete si to víc). ()

rigby

Neodolatelně svůdný Marek Vašut a hloupoučce zamilovaná Hana Vagnerová. Pár pokusů o vtip, ale jinak zcela vyčpělé téma a silně nepodařené herecké výkony. K Haně Vagnerové prostě tahle bezmozková husička opravdu nesedí. Bez originality, bez příběhu, bez života. Jen herecké obsazení mě nalákalo k této vskutku nepovedené růžovoučké agitce. Jednu hvězdičku nechávám za Terezu Rychlou, která mě překvapila a jen kvůli ní jsem to celé protrpěl až do příšerného konce. Doporučuji velkým obloukem kolem tohoto filmu. ()

SZYslak

ABSOLUT CRINGE, opět zasraný PPčkem (mmt jdu si objednat mop) feat. Vašut, Honza Čečenský, časem se objeví asi i Rosák?!? Film dělá ženám báječnou službu, zobrazuje je jako vypatlané krávy a kurvy. Díky povinné inkluzi ostravských herců se ve filmu objevil i neherec Čuba. Mára Vašut během let ztratil hodně pavích per. Proč film vidět? Ostravské reálie, Hanička CZ-ubi-CZ-kah Kah. Každopádně sračka jakou svět neviděl, třesu pane Šmídmajere, třesůůůů. ()