Psychiatrička chce za každou cenu ochránit mladou pacientku, která utekla ze záhadné sekty. Vezme ji proto k sobě, ale ohrozí tím svoji rodinu i vlastní život. (Netflix)

aheka odpad!

Scénaristické peklíčko, nad kterým by si ani satan nevyhonil. Vše špatně: děj, dialogy postav, scénář, režie. Naprostá absence logiky či čehokoliv smysluplného. Co však opět nechybí je teplej nejlepší kámoš a starší lesbická ségra. Lituji času, co jsem u toho strávila. ()

flyer.nick

Natahované s občas dobrou, ale většinou nudnou atmosférou. Zbytečné vedlejší linky, které mají nakrmit normy Netflixu, lesby, domácí násilí, adopce... všechno tam je, ale k ničemu. Kult jako takový je fajn, ale vlastně i když je celý seriál o něm, tak se o něm moc nedozvíme. Mohli víc kašlat na rodinu a víc rozjet vyšetřovací linku. Každopádně ale to udělat o takové tři hodiny kratší, zhutněnější a temnější a bylo by to o moc lepší. ()

monvel

Opäť sme narazarili na klasiku, v ktorej sa odohráva útek z kultu a návrat do bežnej spoločnosti. Samozrejme, odchod z kultu nikdy nebol jednoduchý a hlavná hrdinka bude musieť čeliť problémom. Príbeh je celkom klasika, na ktorú sme zvyknutí a teda nemá nás úplne čo prekvapiť. Skôr je zaujímavý príbeh psychiatričky Suzanne, ktorá si prenáša traumu z mladosti a aplikuje priamo na zachránené dievča menom Mae. Nie je to úplna nuda a chcete vedieť, ako to celé skončí, ale zároveň sa tam toľko prekvapení neudeje. Náročnému divákovi neodporúčam. Mne seriál prišiel....fajn. ()

FildasCZ

Čekáte a čekáte a ono se nic neděje. Napětí tam je, ale hlavní herečka začne být už ve třetím díle tak otravná, že by jste jí nejraději obětovali. Herci mi přišli celkem ok, ale upřímně jsem doufal v horor a ten se mi nedostal. Hvězda za to, že to mělo napětí, ale jinak nula nula nic. ()

lineker

Těšil jsem se, že Netflix opět po dlouhé době úvadí něco, co by mohlo vzbudit můj zájem. A skutečně ano, teda na první tři-čtyři díly. Následuje stagnace a propad na úroveň čtvrté B třídy. Ten hororový, tajemný opar se totiž rozplizne do rodinného dramatu a ultra trapné a blbé sekty, které by se snad nebálo ani pětileté dítě. Závěrečná akce paní psychiatričky, to byla opravdu top danger mise u které jsem pouze nevěřícně kroutil hlavou. Lucifera na vás. ()

AutiXrist

Spisovateľka v jednom interview tvrdí, že je závislá na dobrom scenári/príbehu a že jediným spôsobom ako sa zlepšiť je trénovať, preto nechápem ako tento scenár mohla tak do€bať, trénovanie zjavne nepomohlo. ()

KarlN

Panebože, to je tak dlouhý...dlooooouhý a strašně nudný. Sociální drama a dívce frustrované vlastní rodinou, partou hipíků v kutnách. Jestli chcete napětí, objednejte si raději v sobotu v devět večer pizzu. ()

MarkHarry

Neuvěřitelná přehlídka scénáristyckých klišé, měl jsem velký problém to dokoukat až do konce. Jsou tam záběry jenom pro prázdný efekt, uměle vytvářené napětí, které většinou vyšumí do prázdná. Za mě úplná zbytečnost, která plní jenom roli položky v seznamu na Netflixu. ()

loki3016

Toto bolo tak zúfalé že som to pozeral len zo slušnosti a po dlhom vnútornom boji som sa vzhliadnutim poslednej casti uistil ze to bolo strašne zle, hlupe a zbytocne. ()

Sylviiik

Je opravdu hnus, že takoví lidé mezi námi skutečně žijí. Seriál sám o sobě beru jako varování před fanatismem, jako ukázku toho, kam až jsou lidé schopni zajít ve své víře.  I když mě lehce zklamal konec (protože jakékoliv nedořešené téma beru jako otevřený konec a tenhle seriál pravděpodobně další sérii mít nebude), zůstanu s hodnocením lehce při zemi. Obsazení bylo fajn, i když se Kůstka občas chovala jako krkavčí matka. Ale tolik nedořešených či nevysvětlených věcí? SPOILER: Proč se Helen ke své sestře chovala odmítavě? Proč nebyla víc vysvětlena rodinná situace po těch událostech? A proč se ten konec prostě nedotočil, abychom aspoň jednou za x let dostali seriál s jiným než otevřeným koncem? Vždyť stačilo deset minut navrch a divák by byl spokojený. Takhle opravdu nižší průměr... ()