Grindhouse: Machete

Celý film 2

Ušili na něj boudu, on však vyvázl a vydal se cestou zběsilé pomsty, kde není místo pro slitování, ale pouze pro utrpení, nářek, bolest a ještě dvakrát utrpení. Zanechává za sebou hromady zohavených těl padouchů a jediné, co dokáže vnímat, je hřejivý pocit zadostiučinění a poctivě odvedené práce...
"Vy*ebali s nesprávným Mexikáncem!" (havLord)

WolfR

Nářezový fake trailer. Trejo v životní roli, kterou proměnil i v následném filmu. “They fucked up with wrong Mexican!“ Tahle větička mluví za vše, 4 hvězdy. ()

tom88

Jeden z najlepších trailerov ktoré som kedy videl. Dúfam, že v budúcnosti tento film naozaj vznikne. Trailer vyzerá takmer dokonale, je drsný, je cool, je originálny a vypadá to ako stará klasika v novom prevedení. A Danny Trejo je úplne úžasný. ()

Medwídek

No, já neviděl žádný GRINDHOUSE a abych pravdu řekl, ani mě to neláká. Viděl jsem trailer na tento "trailer", ale doopravdy jsem si myslel, že se jedná o film a tak jsem se chtěl podívat o čem vlastně je :) no koukám, že o ničem:D tak aspon vím, že jsem ho viděl a teď jej mohu hodnotit. Tak 4 hvězdičky za tří minutovou šílenost :) protože víc bych asi přes srdce nepřenesl! ()

SeanLSD

Rodrigueza žeriem ! Ako jeho baví sa baviť ! Aj deti aj dospelých, a ešte pritom skoro všetko robiť sám... - a dobre. Som rád, že z tohoto fiktívneho traileru napokon aj skutočne vznikol film o Tom-Nesprávnom-Nasratom-Mexikáncovi. ()

Radiq

Co na to říct? Počátek něčeho, co by bez tohoto fake traileru asi ani nevzniklo a to by byla strašná škoda. Není divu, že to zapůsobilo i na producenty a vyždímalo z nich škváru na celej film. Machete je prostě legenda. ()

haushinkaa

Danny Trejo je borec borců, tady to dokazuje - když se s padrem po boku mstí. Kdyby se tohle zfilmovalo jako celovečerák, byl by to správný akčňák, takový, jaké se dnes netočí (tímto netvrdím, že dobré akční filmy dnes nenajdeme)... Je to něco jiného, tohle zavání béčkovostí, předvídatelností a velice jednoduchým příběhem, a to je na tom to pravé ořechové... ()

Playman

Tohle je jedna z těch záležitostí, díky kterým mám Rodrigueze stále mezi TOP 10. Vyrovnává totiž ty jeho srágory, které občas splodí. ()

Maki89

absoutely fun-fuckin-tastic... ked som to prvy krat videl smial som sa na plne hrdlo a plakal zaroven... macety velke ako pol chlapa, potoky krvi, "spravna zapletka" - co viac si clovek moze priat? jedine aby to malo viac ako 3 minuty.... bol by to uplne super oddychovy film pri ktorom clovek moze kludne vypnut ()

lennyd

Docela se bavím nad komentáři z roku 2007, kde si komentující posteskávali nad tím, že film nikdy nevznikne. A hle, on vznikl a rozhodně nabízí všechno, k čemu tento kraťák před lety nalákal i daleko víc. - Please, Father, have mercy. - God has mercy. I don''t. . ()