Jiří Markovič dostane od Ladislava Hojera na Vianoce nečakaný darček. Priznanie k ďalším dvom vraždám. Na Slovensku pri priehrade Ružín a na děčínskej náplavke. Od vedenia dostáva Jiří Markovič jasný rozkaz – dokončiť vyšetrovanie týchto dvoch vrážd a celý prípad uzavrieť (Voyo)

kenkaku

Epizoda potvrzuje scénaristický fail minule (jsem se rozčiloval nad zazdění dvou vražd). Najednou jedeme na Slovensko vyšetřovat třetí oběť aka “neznámá (25 - 35 let) a do Děčína za obětí první aka Evou R. - 29 let (ta se celkem odflákla mimochodem). Bonusový (vycpávkový) případ je nejvíc vo hovně za celý seriál. Asi nejlépe zde zafungovalo náhodné vložení reálných ČB záběrů do děje (“prasečí hlava”). Z druhého konce “spektra” a vrcholem otravnosti byla ožíračka v Košicích. Jako proč 5 minut čumět jak chlastaj? ()

Eire

Na Slovensku bol bordel uz za Ceskoslovenska , teraz sa to este zhorsilo odkedy sa Cesi trhli... Ten slovensky vysetrovatel bol este vacsi magor ako LADA... 😂 To sa clovek potom ani nedivi, ze organizovany zlocin je v sucastnosti na najvyssich miestach v SLOVAKISTANe, ako za Meciara... Avsak spat k serialu: od 3. Casti je to jazda 95% ()

Frajer42

Výlet na Slovensko byl velmi výtaným zpestřením série. Trošku to oživilo to plácání se na místě a lehké pozvolné sklouzávání do stereotypu. Tvůrci nám ukázali, že je Česko lepší než naši východní sousedé i v kriminalistice. Nechybělo proložení ani několika odlehčenějšími pasážemi se stopařkami, či poodhalení milostného trojúhelníku svůdníka Mišíka. [76 %] ()

ANTYCHRYST

Výlet na Slovenako a skvělá kalba na stanici :) opět tu máme další vraždy a poznávání krás naší vlasty.. musím zjistit jakou postavu hraje Kotek..taky dosti zajímavá.. je mrazivé sledovat jakou má vždy radost..ty úsměvy a grimasy..kdyz popisuje další vraždy..no a cesta na Slovensko a prej jee stoparky muzeme zastavit ja je osukam a zabiju a máte hned objasněny 2 vraždy...no tvl.. :) to je jízda 90% ()

Bozvav

Již druhý díl, kde seriál došel do bodu, kdy opadá jeho atmosférická intenzita. Více prostoru dostává soukromí život vyšetřovatelů, mnohem méně prostoru zbývá pro vyšetřování Láďova zvrhlého řádění. Na jednu stranu to seriálu dodává na autentičnosti, na stranu druhou, tím, že atmosféra přestala být tak hutná, těžko se divák plně ponoří do rozpoložení, které by si takový případ zasloužil. Chtělo by to návrat mrazivé atmosféry z předešlých tří epizod, Pokud je to ještě vůbec možné. Je evidentní, že šest dílů je na udržení tempa, které měly první tři díly moc. I tak asi nejlepší, co se v našich luzích a hájích za posledních 30 let natočilo. Herecký koncert, protagonistům klobouk dolů. ()