Metóda Markovič: Hojer

• Česko Metoda Markovič: Hojer (viac)
Česko, 2024, 5 h 47 min (Minutáž: 57–62 min)

Réžia:

Pavel Soukup

Scenár:

Jaroslav Hruška

Kamera:

Ondřej Belica

Hudba:

Janny Richter

Petr Lněnička, Petr Uhlík, Sarah Haváčová, Václav Neužil ml., Adam Mišík, David Prachař, Michal Isteník, Vojtěch Kotek, Dano Heriban, Petr Reif (viac)

Recenzie používateľa MirkaP k tomuto seriálu (6)

Možnosť liečby (2024) (E01)

Miluju, když mě první díl chytne a nenechá vydechnout. Žádné žvatláni a nudné seznamování s postavama. Pěkně šup do tématu. Miluju to a české seriály to moc neumí. Ale tenhle jo. Super a nashle za týden u druhého dílu. /// Jo a vydařená retro-výprava. Trochu se mi vybavil Svět pod hlavou. ()

Ženská obeť (2024) (E02)

Uff, bože, to bylo něco. Zpočátku teda jakoby nic, chlapec vypadá jak mírně dementní andělíček, přizná se hned, tak jaképakcopak, končíme, ne? Jenže pak přijde rekonstrukce a už to jede. Tísnivě děsivé. Stačí se prostě zeptat a chlapec sepíše lejstro že by se jeden zjevil. A pak chudák ta paní, co jí manžel mlátil až upadnul na nůž. 😕 ()

Posledná facka (2024) (E03)

Ty vogo 😵🙀. Když paní Markovičová připravovala tu čínu, málem jsem se poblila. ()

Rodinná záležitosť (2024) (E04)

Konečně ta mrazivě sevřená atmosféra malinko polevila. Ale jen malinko, pro ten rámující případ s dětmi a jejich opravdu šíleným otcem je děsivý slabé slovo. Drobné detaily reálných fotek z odjezdu z nádraží a kreslené přáníčko hezké dovolené .... hezky zakomponované do seriálu. Co bude dál? Schválně jsem si dopředu nic nehledala, nečetla, abych byla dostatečně překvapená. Tak jsem tu napnutá jak kšandy a čekám na pátek. /// Jo ještě jeden detail - kdyby mělo být pokračování, chtěla bych, aby bylo o postavě, co hraje Kotek. Je strašidelný i když jen tak sedí u stolu a povídá. ()

Chyba systému (2024) (E05)

výlet na Slovensko ... neuvěřitelný, jak tam jeli všichni pohromadě namačkaný. Slovenská chlastačka, jo tak to přesně bývalo, když byla služebka na Slovesko, střídali se pravidleně v tom, kdo řídí tam a kdo zpět, aby mohli spravedlivě pochlastat. Láďa je blbej a chytrej zároveň, a P. Uhlík ho ztvárňuje bravurně. Jak proškolil Slováka v místopise :D. ()

Cesta k svetlu (2024) (E06)

tak Kotkovu postavu mi vysvětlili svižně ... nu což, díky za to, evidentně to byl pán příliš inteligentní na to, aby se stal sériovým vrahem, co s ním potom v seriálu. Tak aspoń v tomto díle je tím rámujícím případem on. /// Jak lehce Láďa sundaval holky k zemi a ubíral jim kyslkík, tak těžko přijímal vlastní osud. A pan Markovič to odnesl infarktem ... prvním, ale zřejmě ne posledním. ()