Jiří Markovič sa prvýkrát tvárou v tvár stretáva s Ladislavom Hojerom. Môže mať vraždu na svedomí zakríknutý chlapec, ktorý vyzerá, že nevie napočítať do päť? A ako to, že si pri svojej prvej vražde počínal tak skúsene? (Voyo)

Frajer42

Musím smeknout klobouk před zcela neznámým Petrem Uhlíkem, který předvádí v roli psychopata zcela přesvědčivý a dechberoucí výkon. Je to fantazie a v Česku bych něco takového nečekal. Zde je rozhodně na místě nějaké ocenění. Jinak život napsal scénář docela dobře. Vyšetřování a výslechy jsou poměrně zajímavé a tento díl mě bavil výrazně více, než ten první. Trošku mě děsí pohled na to, že budou následovat ještě 4 epizody, protože si nedovedu představit o čem to ještě bude a trošku se bojím možných vatových vycpávek. [77 %] ()

marhoul

Ty kráso! Nebudu spojlerovat, ale starej Brůna se může jít bodnout. Petr Uhlík je excelentní! Nikdy ho nechci potkat osobně. :)  Jinak mě velmi potěšil pohled na Danka Heribana, je mi to tak líto... Za skvělé první dva díly z mé strany pochvala, mně se tvůrci trefili do vkusu. Petr Lněnička výborný, Neužil a Isteník klasicky taky, Adam Mišík moc fajn, kvalitní retro i v detailech, těším se na další díly. ()

makakus

Hrozně utahaný, zdlouhavý, nudný. Ale aspoň překvapivě dobře zahraný. Nicméně jeden díl - jeden případ, to by tady sedělo mnohem víc. Napětí nula. Mimochodem - když herci jen sedí, mluví a mluví, a režisér nechce, aby to bylo strnulý, tak jim holt dá do ruky cigáro, aby se herci aspoň trochu rozhejbali popotahováním a odklepáváním.. Taková známá berlička, ale tady hodně přehnaná, protože s takovou dávkou dehtu v plicích by všichni zemřeli dříve, než by stačili vyřešit první případ. ()

geklon

Rekvizitář a Uhlík za jedna. Lněnička už se taky zaryl pod nehty. Režie, scénář a především dramaturgie se potácí na samé hraně klasifikace. Druhá půlka je po většinou výborná, akorát mám pocit, že to tak zrovna vyšlo....tak snad si to třetí díl obhájí. Mišík je navíc, ať počítám jak počítám. Doufám, že na konci zjistí, že je to Markovičův Tyler Durden, nebo mimozemšťan z budoucnosti. ()

Fifer

Tyhle nadšené pětihvězdičkové recenze si musí psát samo Voyo, jinak to nechápu. Ano, herci jsou dobří, ano, kamera a kulisy jsou dobré. I ten nostalgický major Zeman přes svůj komunistický balast byl klasická detektivka, pátrání po vrahovi. Pokud chcete postupovat obráceně: tedy vraha známe a sledujeme jeho výslech, tak ty dialogy musí být excelentní a přinést nám něco navíc. Tady ale nic navíc nevidím. Prostě z prosťáčka postupně páčí přiznání k dalším vraždám. Sledovat to 57 minut je teda docela velká nuda. ()