Lenka (Anna Polívková) je špičková manažérka v oblasti globálnych financií. Svojou prácou doslova žije a má na dosah životný úspech - ak sa jej podarí uzavrieť dohodu s tureckou stranou, stane sa generálnou riaditeľkou spoločnosti pre celú Áziu. Zaslepená vidinou svojho životného tromfu čoraz viac stráca zo zreteľa potreby svojich najbližších - dospievajúceho syna (Jan Dlouhý), ktorý prežíva svoj prvý vzťah, a manžela Jiřího (Roman Zach). V rozlete jej však zabráni hlúpa stávka so synom, že prejde na kolieskových korčuliach viac ako 100 metrov. Zlomí si obe ruky v zápästí a ona, žena zvyknutá všetkým rozkazovať, je zrazu úplne odkázaná na pomoc druhých. (TV JOJ)

Kekik

Za mě nejlepší z celé čtyřky. Tento film jsem si užila. Zároveň výborný návod na to, jak se o sebe postarat v případě, že bych měla podobný úraz. ()

milanista odpad!

Komedie? A čemu jsem se měl smát? Za 30 minut ani jednou. Když zlomené ruce, tak scénka na toaletě.... Tak to mě páni umělci dostali. To jsem fakt nečekal... Neuvěřitelná slátanina. Ale TV se dá vypnout.... ()

GrooteLulu

čekal jsem hodinku nedělního času, lepší než předešlé dva díly a nedočkal se. takže projekt fajn, 4 týdny jsem čuměl na čt1, ale bavil se pouze poprvé, a pak jen kritizoval.. ()

vasosak

Mrzí mě to, ale působilo to na mě jako nějaký na hodinu natažený absolventský film, který měl k dispozici kvalitní štáb a rozpočet. Na přehlídce studentských filmů bych se tomu asi i uchechtával a na konci zatleskal. Prime time ČT to ale podle mě nesnese. Jako i zbylé tři počiny této série je to plné nelogičností. Kdyby to bylo aspoň nastaveno jako crazy komedie, člověk by na tu hru přistoupil, ale takhle je to prostě jen těžko uvěřitelné cosi. Celkem mě to iritovalo. Zach byl ovšem nadstandardní.  Zpětně viděno mě to ale štvalo asi o něco méně než první díl. Druhý a třetí byly přijatelnější. ()

BigJohn02

Tak teprve čtvrtá Vejdělkova "komedie" přinesla pár vtipných momentů - pokud tedy odhlédneme od toho, že je celá založená na naprosto idiotském nápadu člověka s oběma rukama v sádře, že může vypakovat rodinu na dovolenou a vystačí si sám. ()

patti1

Děj sice poněkud nereálný (pochybuju, že by rodina odjela a nechala maminku v tomto stavu doma samotnou), ale díky Aničce Polívkové to byl nejlepší díl z celé série. ()

P_Soar

Kdyby ta survivor pasáž byla delší na úkor okrajových, nezajímavých dějových linek, a hlavně uvěřitelněji navléknutá, mohlo to být konečně dobré. Bohužel většinu stopáže zabral typicky vejdělkovský barvotiskový svět, který mě moc nebaví. ()

zitta66 odpad!

Taký vtip, čo som teraz vymyslel: V kolkých českých filmoch hrala Anna Polívková za posledných desať rokov? -Vo všetkých.. ()

pholl odpad!

Tak toto byl pro mě nejhorší díl z celé série. Zdlouhavý, nudný, trapný, o ničem.. Myslím, že pan Vejdělek má na víc! ()

gapa466

V celé minisérii filmů (povídek) jsem si říkal, že stačilo pár vysvětlujících vět a bylo by po problému, ale tím tedy i po celém filmu. Tady jem si říkal, zda nastane alespoň jedna uvěřitelná situace. Dokoukáno, tak snad alespoň jedna *. ()

milos.bradik

Tak ČT se zdatně přibližuje seriálům na Nově a Primě. Humor pro lidi, kteří mají vypnutý mozek a ty to možná pobavilo. Původně jsem chtěl dát odpad, ale Polívková byla dobrá a tak jednu hvězdu za ni. Zato ten malý kluk, to byl děs běs, vypadá tak na dvanáct a hraje maximálně jako desetiletý a má předvádět postelovou scénu? To se fakt nepovedlo ani omylem. ()

adaben

Pochvalu si zaslouží nápad zakomponovat do současného příběhu prvky a napětí americké grotesky a pantominy, a Polívkovou obojí zvládnuté. ()