Byl jednou jeden... člověk

• Francúzsko Il était une fois... l'homme (viac)

Animované dějiny světa ve slavném francouzském seriálu pro děti aneb Co byste měli vědět o své minulosti. (oficiálny text distribútora)

jezurka42

Asi jediný animovaný seriál, který vás pobaví i poučí. Jelikož jsem stále na základce, hodně nám to učitelé pouští, když nám něco chtějí zábavně vpravit do hlavy... 95% ()

Linda.csfd

Historie je fakt strašná nuda, ne však v tomto legendárním francouzském podání. Zejména pro děti je to použitelnější než jakákoli učebnice dějepisu a to i v případě, že má dostatek obrázků. Navíc oceňuji hudbu a líbí se mi český dabing. ()

Had6

Vždyť já se kvůli tomuto seriálu málem stal doktorem. Ještě, že mi na gymlu ta biologoe přestala vonět. Seriál, ale můžu pořád. ()

balba

Vynikající seriálek pro děti.Seriál obsahuje spoustu pěkných scén a hlavně je pojat humorně.Myslím , že i dospělí člověk se na "Byl jednou jeden člověk " rád podívá. ()

Jonash87

Skvělé provedení, atmosféra světa, jenž se uvnitř každého z nás odehrává, dobrý dabing. Na každý další díl seriálu jsem se jako malý neuvěřitelně těšil, neboť každá epizody byla vcelku originální a napínavá. Nebylo by od věci pouště to na každé základní škole v hodinách biologie či přírodopisu... ()

Attta

Z celé série Byl jednou jeden je tenhle můj nejoblíbenější. Tohle je prostě nadseriál pro děti, protože nejen si dokáže získat dětskou pozornost, ale dokáže dotyčného skvěle zabavit i pobavit. Dokonce, i teď v dospělosti bych se na to klidně podíval. Velice naučné, skvěle se na to dívá, a skvělá hudba:) ♪♫ Jasných 5 ***** :) ()

Cheeter

Už jako malý jsem měl tento seriál velmi rád. Když jsem jej nyní s odstupem viděl znovu, tak se mi leccos připomněl. A překvapila mě jistá nevyrovnanost dílů. Některé jsou zpracovány výborně, jiné už tak ne. Dalším, a to pochopitelným problém, je jistý frankocentrismus. Jinak za mě dobře použitelná školní pomůcka. ()

MarekT

Dějepis mám rád a tak jsem tento seriál z edice "Byl jednou jeden..." hltal asi nejvíce. Ach ty časy, kdy jsem nejprve v sobotu ráno sledoval Novu a Disneyovky a pak přepnul na ČT a tam tohle... Nebylo by od věci dát reprízu. ()

Tyny

Tenhle seriálek nám jsou učitelé schopni pouštět i na střední škole, což už asi znamená, že není až tak k zahození. Super. ()

Lachtaan

Jako letitý milovník dějepisu jsem z celé francouzské sady seriálů Byl jednou jeden.. měl ten o lidské evoluci definitivně nejraději a teď, při psaní komentáře, mám nesmírnou chuť si po x letech některou z epizod znovu připomenout. ()