Nutně potřebuje práci, aby se mohla postarat o dceru. Nastoupí proto do farmaceutického start-upu, kterému se moc nedaří, a zaplete se tam do nebezpečného spiknutí. (Netflix)

monvel

Klasický film, ktorý nejak svojim dejom neprekvapí. Opisuje prostredie vo farmaceutickom priemysle, ktorý si myslím, že dobre poznáme. Chamtivosť farmaceutických spoločností a doktorov, ktorí neváhajú využiť ľudskú hlúposť a beznádej. Herecké obsadenie výborne, ale nikde nebol priestor na ich veľké využitie. Skončí to presne tak, ako si na začiatku aj budeme myslieť. Neľutujem, že som film videla, ale ani si ho už nezapnem. ()

VOjtalapunIK

Příšerně stereotypní postavy nevykazující jakékoliv známky lidskosti. Příběh čitelný a hloupý. Jediné co lze chválit je téma snímku... ()

Still_I

Tak trochu Vlk z Wall Street v ženské verzi, ale zdaleka ne tak povedený. Zdánlivě šokující praktiky z farma prostředí mě moc nepřekvapovaly, je to celkem běžná praxe. Počáteční rozjezd jsem sledovala s nadšením, ale postupně to tak nějak upadalo, až se z toho stalo... co vlastně? Dalo se z toho vytřískat víc! ()

patto

všetci to zrovnavaju so skvelým Vlk z Wall Street (2013) . Ja by som to zrovnaval skôr so seriálom Zabiják bolesti (seriál) (2023) . Oproti nemu Obchodníci s bolestí (2023) nič nové vpodstate neprináša. Cez to všetko obe môžem odporučiť. Keďže sa mi to zdá ako napodobenina seriálu, jemne mu to na atraktivite uberá no aj tak skvelých 75%. Seriál o OxyContine sa mi zdal o kus ešte lepší (možno preto, že som ho videl skôr). ()

Kyushonaku

Vzhledem k tématu se nabýzí srovnání s Absťákem. Vedle něj je tento počin jen ploché a povrchní drama, které vypadá jen jako kopie od Netflixu, něčeho co fungovalo jako seriál. Chybělo mi zde vystavění postav, pohled od lidí co potřebují lék a náseldně jejich závislost, zneužívání léků. Proces schvalování a zapojení FBI a jejich konfrontace s Úřadem pro regulací léčiv a mnoho dalšího co z Absťáku dělalo opravdové drama. Je to škoda, protože herecky je to zvládnuté velmi hezky, ale už druhý den na takový film zapomenete. ()

Tomgunses

Debilní a kořistnický farmaceutický průmysl versus velice slušnej film. Pěkně natočeno, parádní herecké výkony versus úpadek systému tohoto světa neb za peníze přes mrtvoly... Ve finále strašně otravný film, ale pro lidi poučný, nastavuje obrovské zrcadlo, ale lidi jsou nepoučitelní. Rád bych za Emilku více. 45 % ()

Nikol45

Filmový námět o chamtivosti s farmaceutického obchodování mě s určitostí nadchl. Ani na chvíli jsem se nenudila. Emily Blund to zvládla na jedničku s hvězdičkou. Ona je prostě úchvatná všude kde se objeví. Andy Garcia jako chamtivec též super. Role mu sedla jako ulitá. Chris Evans v tomto filmu moc nevynikal. ()

Dakota1978

Jasná ukázka toho, když bezchybně udělanému filmu něco chybí a divák neumí bezprostředně pojmenovat co, aby to byla ta superpecka. Nicméně nutno říct, že to mělo spád, zápletky byly jasné, hezká kamera. Myslím, že tomu chybělo trochu více emocí (tvůrci mohli diváka více bavit, rozesmutnit, jednoduše trochu rozproudit krev...). Emoce jsou přeci důvodem, proč jdeme do kina (nebo platíme stream. službu). Každopádně herci byli luxusní a Emily Blunt konkrétně nejvíc, ona je halt boží! ()

lineker

U mne vítězství empatie, nad zpracováním, které mohlo být originálnější a propracovanější. Je to prostě v rytmu Netfllixu. A ano. I tohle je totiž americký sen. Na padesátce na šedesát. ()

ilegal1983

Netflix obcas prekvapi co si budeme nahovarat ineho.Bluntka spoko aj ked sa jej tvar zacina mierne gulatit no necudo uz je to 40nicka.Priznam sa mam rad taketo filmy pokial su podane spravne a preto musim doporucit.Cez obriu stopaz to ani na okamih nenudi a jedine co ma obtazovalo bol obcasny prehravajuci ksicht Evansa. ()

mdf

Takový sourozenec z Wall streetu, i když možná trošku slabší,ale Emily byla skvělá, takže dvě hodiny na pohodu utekly docela rychle. ()

Fantastická zvířata mají stopku

Fantastická zvířata mají stopku

27.10.2023

Přestože David Zaslav, nový šéf Warner Bros. Discovery ustavičně tvrdí, že studio nesáhlo na značku Harryho Pottera od konce Relikvií smrti (a i tak si ty uplynulé roky od premiéry trochu plete),… (viac)