Mastema - Anděl zkázy

• Francúzsko Mastemah

Po traumatické nehodě během hypnózy opouští mladá lékařka Louise velkoměsto a otevírá novou ambulanci ve vesničce Aubrac. Touží uniknout minulosti. Věci však nejdou podle plánu. Může být její nový pacient ďábel? (Cinemax)

brasek odpad!

Tento film má ucelený príbeh asi tak ako je ucelená roztrúsená skleróza! Hrozný dej. Popletené všetky možné situácie a momenty, plno balastu a hlavná zápletka uniká, stráca sa a až na konci sa objaví. ()

flyer.nick

Se musel střihač hodně snažit, aby z toho udělal takový zmatek. Jako vypadá to pěkně, možná i prvotní nápad by byl zajímavý, ale celkově pojetím, scénářem a vším krom atmosféry to zanikne mezi tisícovkou jiných, sice nápadem možná zajímavých, ale jinak totálně tuctových a nudných, filmů. ()

Miroslav.Zac

Jako režisérský debut ucházející, ale člověk se musí obrnit velkou trpělivostí, nebo být milovníkem podobných hororů, aby u filmu vydržel až do konce. Jakkoliv se konec snažil šokovat, u mě se to nepovedlo, tak nějak se to dalo čekat. Camille Razat má pěkný kozy, ale jako herečka mě nepřesvědčila. ()

Dalajlada

Ne úplně k zahození film. Atmosféra je slušná, herci velmi solidní, umělecká stránka není přehnaná, ale závěr mě zklamal. Rozhodně to není film pro fanoušky akčních horrorů. ()

Haze odpad!

Sklamanie. Lepšie to neviem opísať. Začína sa to sľubne, ale ako som pozeral ďalej, tá hudba ktorú tam pridali - otras. Hudba by mala dej dopĺňať a nie pôsobiť rušivo. Nevedel som vnímať po čase ten dej. O tom, ako som nevedel, čo sú halušky a čo realita sa nebudem ani vyjadrovať. Nemal som pojem o čase ani priestore, čo sa deja týka, lebo absolútne som nevedel, kde sa dejová línia nachádza. Prítomnosť, minulosť, budúcnosť, sen, skutočnosť? Otras. ()