Keď sa doktorka Rose Coterová stane svedkom zvláštnej traumatickej udalosti, jedného zo svojich pacientov, začne zažívať  nevysvetliteľné príhody. Jej život ovládne zdrvujúci teror a aby prežila, musí sa postaviť svojej znepokojujúcej minulosti. Je to jediný spôsob, ako uniknúť tejto desivej realite. (CinemArt SK)

movemat

Myslím, že ani v Hustopeče nie sú takí hustí ako bola atmosféra v tomto filme. Niečo ako It follows, akurát desivejšie a vizuálne ešte zaujímavejšie. A záver filmu moju dilemu či dať štyri alebo päť hviezd hravo rozlúskol. Tak teda s úsmevom na to :). ()

Homerking

Tak za mě jeden z nejlepších hororů roku 2022 a zároveň jeden z mála hororů, který mě tento rok dokázal překvapit, horor mixnutý s psychologickým thrillerem, zajímavé, děsivé a dobře zahrané. ()

Bezda22

Když vezmu v potaz, co za novinky jsem viděl z hororů za poslední roky, tak Smile řadím v daným žánru hodně vysoko. Tady funguje všechno. Hudba, která chvílema připomíná Městečko Twin Peaks, pěkně dokresluje tu psycho lekavou hru, kterou tenhle film produkuje. Lekačky fungujou skvěle a i když to čekáte, tak se stejně malém poserete. Sice to trochu víc smrdí Kruhem, ale na to srát. Tohle se prostě povedlo... 75% ()

oldy

Kdo se směje naposled,ten se směje nejlíp ? Ve výsledku je to spíš průměrný horor s pár momenty,které jsou povedené. Místy jsem se i nudil. Tady by bohatě stačila stopáž pod 90min. 6/10 ()

Alois88

Tři hvězdy s hodně odřenýma ušima. Všechno ve filmu už jsem viděl jinde. Postavy se občas chovaly nelogicky a dialogy působily nepřirozeně, až jsem poměrně často kroutil hlavou. Přesto to mělo pár dobrých momentů a slušnou atmosféru. Škoda! Lepší scénář a mohla to být opravdu fajn podívaná. ()

ANTYCHRYST

Dle hodnocení jsem koukal asi na něco jiného tvl.. místo divky ..která leze ze studny a Tv - Kruh...usmívající se lidé.. čekal jsem hrůzu..posedlé strašidelné úsměvy a ne uspavace hadů.. Hvězdy jen za hlavní roli..usmudlana ..zničena.. nenalicena...vypadala fakt hrozně:) 25% ()

Daertelon

Nářez, v kině jsme zarostli do sedaček, úžasně nepříjemný zážitek. Hodně připomíná Sinister, ať už motivem, zápletkou, skladbou příběhu a postav, atmosférou, hudbou. Všechno super. Hudba obzvlášť poutavá. Někdy klišé, ale většinou opravdu povedená zábava. Konec o kus slabší, ale cením závěr. ()

Mamlas

No, jako námět, OK. Ale co ta snůška blábolení a zbytečné vaty, která zabrala aspoň půlku stopáže? A to šnečí tempo tomu mělo nějak pomoct? A ta hlavní hrdinka, tam fakt musela být zrovna tahle nějaká paní? Ona vůbec ta premisa, že zrovna profi psycholožka bude tak pitomá a nestabilní, to dost staví na hlavu. S velkým přeskakováním nakonec dodíváno do nezajímavého a nepřekvapujícího konce. (32%) ()

Oxyuranus

Tak zajímavý námět, který by mohl vykrást It follows, protože proč ne, viď. Vykradlo by to snad jediný námětem podobný film. Nu, místo toho to vykradlo všechny ostatní tuctové horory. ()

sharkamell

Nebylo to tak strašný, jak jsem si původně myslela :D Filmu by ale slušela kratší stopáž, pak by plul tak nějak dynamičtěji. Hlavní hrdinka v podání Sosie Bacon mi v traileru byla šíleně nesympatická, ale nakonec se mi ztvárnění její postavy líbilo a celkem jsem jí věřila. Občas se vyskytly vtipné momenty a samozřejmě i ty nelogické, ale dalo se to odpustit. ()

hrumsrt

Letošním nejlepším hororem i přes tenhle "výsměch" zůstavá pořád o třídu lepší Barbar... Sterilní Smile sice dopřeje více děsivějších momentů, kdy obzvlášť v první polovině snímku se mu podařilo mě párkrát postrašit, ale toť tak nějak vše. Sosii Bacon si moc dobře pamatuji z 13 Reasons Why a byl jsem zvědavý jestli dojde jako většina jejích seriálových kolegů dál než do hororové rutiny... A odpovědí je, že nikoli. Místy až bohužel trapně vtipný Úsměv zase zapadne do hororové šedi a nikdo si na něj za pár let spíše nevzpomene. Genererická hororová filmařina, která sype jeden jump-scare za druhým. Úspěšně znuděná cesta v dalším primitivním příběhu, že jsem si tak možná posteskl za králem žánru Zhasni a zemřeš. Rychle mě smích přešel a tohle jednou stačí. 50% ()

borohub

Vesměs takový průměrný horor s hodně bizarním (a spíše komickým koncem). Co ale kurva ta kamera? Když jsem to viděl, tak mě naskočily velmi nepříjemné vzpomínky na Slunovrat. Ruku na srdce, on i ten začátek jako by tomu Slunovratu z oka vypadl. Díky bohu se nejednalo o artovou sračku, ale o standardní horor s pár dobrými lekačkami. Co film ale docela pohřbilo byl konec, který působil strašně komicky (hlavně úplně zbytečně). Myslím si, že kdyby film skončil o pár scén dříve, tak to zanechá daleko lepší dojem (a popravdě asi by mě to více nalákalo na potencionální druhý díl, než ten paskvil, kterým to skončilo). Škoda toho konce a divné kamery. 50% ()

adamix

Konečne po dlhej dobe milé (usmiate) prekvapenie z hororového žánru. Čerpá síce inšpiráciu z iných filmov, ale opäť to pasuje a kedykoľvek sa nejaká postava usmeje (a nepoužije sa pri tom žiadny okatý filter, viď Vadí, nevadí), behá človeku z toho mráz po chrbte a pri záverečnej ohave nehovoriac. Hrdinka je sympatická a film pracuje veľmi dobre aj s jej okolím, ktoré ju berie za čudnú a považuje za blázna. It follows mi prišlo prepracovanejšie a bola z neho cítiť väčšia paranoja, ale Smile si vystačí s tým, čo ponúkne a svojím pútavým spracovaním a účinnými lákačkami (!) si zaslúži každú pozornosť a určite aj tie 4*. ()

petrik11 odpad!

Tak toto ani náhodou. Dej stupidný, hercov zháňali asi niekde v pomocnej škole. Klasický bleklivák, normálne bežných Američanov začínam ľutovať. ()