Pavlovi (Jakub Prachař) síce ťahá na štyridsať, ale stále ešte úplne nedospel. Býva s mamou a chýba mu odvaha robiť v živote to, čo by ho skutočne napĺňalo. Tú získa až vo chvíli, keď stretne svoju detskú lásku Terezu (Tereza Ramba) a prežije s ňou dobrodružnú noc. Tereza však nie je pripravená opustiť svoj doterajší život pre niekoho, kto podľa nej nie je skutočný chlap. Pavol sa teda rozhodne presne takým chlapom stať. Prihlási sa na výcvikový tábor v Tatrách vedený Weisnerom (Ondřej Sokol), ktorý vyučuje všetko od rúbania dreva po zvádzanie žien. Podarí sa Pavlovi prekonať samého seba a stať sa chlapom, po ktorom Tereza túži? (Magic Box)

kocik1

Začátek vypadal celkem slibně a dokonce mě i bavil, ale pak se projevila celková nedotaženost scénáře. Di Caprio v Revenant totální nýmand  proti Jakubu Prachařovi. Ještě, že ten Berousek to se zvířaty tak umí. :-)) ()

Autogram

Tak film o medveďovi, to sa v dnešnej dobe hodí. Hodí naozaj? Keď sa týmto paškvilom budú českí turisti čo i len trochu riadiť, tak bude veľa zbytočných obetí. Ak si chcú pohladkať svojho medveďa, lepšie to bude niekde v cirkuse, ak ešte taký existuje. A ani ten romantický vzťah vo filme nefunguje, nevieme prečo by mal fungovať, stačia na to gumení medvedíci? ()

adamulefa odpad!

Dá sa vôbec klesnúť ešte hlbšie? Tvorcovia by sa mali nad sebou zamyslieť aký nekoherentný hnoj zase nachystali na nič netušiaceho návštevníka kina tj. mňa. Fakt som šokovaný čo toto zas bolo za nelogický odpad. ()

klukluka

Pane Samire, Hany za mě výborná, Iveta se vám taky povedla, ale po tomhle, pardon, po tomhle už vás nikdy nebudu brát vážně. Zklamal jste mě, a ani já vás nepotěším. ()

Dandie

Film "Buď chlap!" je skvěle natočená feel good komedie s vynikajícími hereckými výkony (Prachař mi tam seděl perfektně, Ramba byla charismaticka a přitažlivá, Sokol vtipný “drsný mariňák”), zajímavým příběhem a nádhernou atmosférou. Určitě ho doporučuji všem, kdo hledají zábavu a odpočinek od každodenního života. Zaslouží si plných 5 hvězdiček! ()

kenkaku

Když opomenu, že projev Prachaře (jako komika) nesnáším, bylo milé že jeho otce hraje jeho opravdový otec (s promarněným vtipem, že nezemřel při pokusu vyfotit to poslední zvíře na světě co ještě v divočině nevyfotil). Děj a myšlenka filmu je více méně urážka. Jako kdyby Tereza ve svém věku neměla na práci níž než být singl a bez dětí (LOL). Více než malé množství vyloženě debilních momentů. A korunu vše nasadila scéna s medvědem. Už vidím jak se 3+ hvězdičkový divák chce po vzoru filmu kamarádit s medvědem. ()

Prochy38

Velmi příjemné překvapení se sympatickým obsazením a pro mě hodně osobním prostředím. Film si nehraje na nic víc, než čím sám je a herecky pohodová sestava tomu drží úroveň. Zasmáli jsme se, v lecčem se poznali. Víc, víc takových filmů. Českého lva nevyhrají, ale pobaví. ()

mira007

Možná, že na začátku probleskne něco jako inteligentní, citlivá, romantická komedie, ale jakmile Voříšková nechá Prachaře doma, že chce chlapa, tak to jde z kopce a jediná hvězda je za zvířátka. Sokol jakoby vytasil ty nejslabší vtipy z Na lovu (2021) a tím tahle zbytečnost docválá do konce. Sorry, že mám rád hory, ale mně to přišlo debilní. ()

mosnak

Další český snímek, který upadne do zapomnění. Velice slabý scénář, mizerné herecké výkony zachraňuje pouze nádherná Slovenska příroda. Škoda šlo z toho vymacknout mnohem víc - 22% ()

ArthasKarfa

Občas, opravdu občas se podívám na nový český film, někdy je to dobrý nápad. V tomhle případě spíš ne. Prvoplánový příběh, herci, kteří teď hrají ve všem a hromada tupých vtipů, nesmyslných situací. Dohromady slátanina a nezachrání to ani Sokol nebo Ramda. To jsme opravdu tak tupí, že se tohle točí? ()

bobstock

Bohužel další kousek, co na papíru vypadal lépe než to co vzniklo ve skutečnosti, když teda vynechám hezké scenérie Tater. Opět snaha neujet do vážného tématu, protože cílovka se chce nakonec bavit a to nám tu má dopřát mariňák Ondra Sokol a jeho výukový program v divoké přírodě, který hned ztroskotá na první záchraně klienta v řece. Vůbec survival v přírodě naprosto kolabuje, protože nejen, že to logicky v chování postav v nemohoucí banalitě nedává smysl, zřejmě by se tam taky stali minimálně dvě nehezká zabití a obrovská tragédie, ale to se u nás dámy a pánové přece nevysílá a už vůbec ne ve 20.20hod na tévé noze s náklaďákem reklam. 30% ()

godycz odpad!

nevtipny. uz neumime natocit film. byt herec tak radsi zeru cervy nez zahrat v takovym filmu. stydel bych se !!! film by zachranilo finale SPOILER, kdyby toho medveda rozrizl a vyspal se v nem ! ps: proc zase gayove ? ()