Hollywoodské hvězdy - Gwen Harrison (Catherine Zeta-Jones) a Eddie Thomas (John Cusack) jsou dokonalými symboly Hollywoodu. Ve svých rolích dokázali přivádět k slzám filmové fanoušky a plnit kapsy producentů miliony dolarů. Prostě pravá "Zlatíčka pro každého". Idylce je však už nějaký čas konec. Před osmnácti měsíci se žárlivý Eddie pokusil svou hereckou partnerku a manželku v jedné osobě zabít, protože ji přistihl s milencem - ctižádostivým španělským hercem, s nímž si Gwen začala při natáčení jejich posledního společného filmu. Eddie se léčí z depresí a také Gwenina hvězda září bez partnera jen na půl. A producent Dave Kingman má uvést do kin jejich poslední film. Pro všechny je to poslední šance na záchranu. Jak ale dostat znesvářené hvězdy na společnou promotion, aby se hned první den nezabily. To je úkol pro zkušeného tiskového agenta Lee Phillipse (Billy Crystal), kterému šlape v jeho funkci na paty ambiciózní, ale neschopný mladíček. Lee má v záloze tajnou zbraň. Kiki Harrison (Julie Roberts) pracuje jako asistentka krásné, sebevzhlíživé megastar Gwen. Náhodou je také její sestrou. Pro nemotornou a málo sebevědomou Kiki nebyl nikdy život ve stínu slavné sestry snadný. Víkend s oběma zlatíčky najednou a s bulvárním tiskem v zádech také rozhodně není pohodovou záležitostí. A Kiki si uvědomuje, že konečně musí začít žít vlastní život. Opětovné setkání se švagrem jí k tomu poskytne dost dobrý důvod. Situace se stává čím dál napjatější, dojde na rvačku i intriky a to navíc nikdo netuší, co skrývá ve svém tajemném studiu výstřední režisér Hal Weidmann. (oficiálny text distribútora)

Trixi

Komedií s milostnými zápletkami bylo už natočeno tolik, že by je jen stěží někdo spočítal. Tahle, alespoň podle mého, díky svému hvězdnému hereckému obsazení a výbornému scénáři Billyho Crystala patří mezi ty nejlepší. Mám ráda filmy, které trochu poodkrývají zákulisí velkého světa filmu. Jen by mě zajímalo, která z těch " Hollywood star " byla předlohou k postavě Gwen Harrison ........ že by Catherine Zeta-Jones ....... no, protože jinak tu mrchu zahrála velmi důvěryhodně :-D. ()

josieaddms

Poměrně dobrá romantická komedie, s vtipnou a sexy Catherine Zetou-Jones, a naprosto perfektním Johnem Cusackem. Robertsová tady nijak nezazářila, ale ani mi nijak nevadila. Myslím že film se vtipně vysmívá hereckým hvězdám a dobře paroduje jejich řekněme, jednoduchost. Milý, ironický film který si určitě někdy ráda zopakuju. ()

Brinkley

Zlatíčka jsou natočena tak, aby byla snesitelná vskutku pro každého (alespoň jednou). Jsou místy dosti vtipná a s cynickým nadhledem si střílí do vlastních hollywoodských řad, nicméně milostný trojúhelník sympaťáka Cusacka a obou sester mě jednoduše otravovala. Nebavila mě prototypově povrchní, afektovaná slepice (tak si skutečně představuju Zetu-Jones), ani její ušlápnutý protipól (nevýrazně sehraný Julií Roberts, o jejímž herectví si vlastně nic moc nemyslím); zábavná byla ta filmová omáčka kolem. ()

Dantte..

Příjemná romantická komedie, nabytá Hollywoodskými hvězdami s neuvěřitelně vtipnou závěrečnou scnénou a netypyckou Catherine Zata - Jonesouvou. 55 % ()

nula87

Příjemná komedie trefující se do rozmazlených, přecitlivělých hollywoodských hvězdiček, v závěru přecházející do romantického happyendu. Několik skvěle vypointovaných scén, párkrát zbytečně sklouzne k lacinému podbízivému "humoru", což nemá vůbec zapotřebí. ()

Kuba11

Opravdu velmi povedená komedie!:-) Moc se mi líbila a nejvíce Julia a Catherine!:-) A opět jako vždy velmii ftipny Billy Cristal! ()

Dragonessa

Moji oblíbení herci a herečky v hlavních rolích a prostředí rozmazlených hollywoodských hvězd... pro mě příjemná komedie pro dlouhé deštivé odpoledne. ()

Kubi21

Příjemný a více méně vtipný snímeček. Můj problém je v Julii Roberts. Nemám rád její "herectví" a není mi ani sympatická, proto nevěřím Cusakovi, že půjde za ní. Zato Catherine je ukázková potvora, na kterou se labužnicky kouká. Jinak celý film střída slabé chvilky s těmi podařenými. Hodně vtipné jsou svou stupiditou ukázky tvorby Gwen a Eddieho. PS: Walken je vskutku BOŽÍ!!! ()

MeGab odpad!

Kvůli idiotsky napsané a zahrané postavě, kterou představuje Stanley Tucci, je ten film totálně nekoukatelný. A ani ostatní se v něm neumí chovat aspoň přijatelně normálně. ()

PlayEasy

Komedie na téma Murphyho zákonů aneb "co všechno se může posrat" milujeme, nejsou-li přehrocené. Dobrmanovská masáž koulí už hranici snesitelnosti značně překročila. Bohatá nálož ultravtipných scének ovšem drtivě převažuje. Když k tomu připočteme plejádu "amerických zlatíček", naše milované filmové prostředí a walkenovsky rázné finále, vyjde z toho dobrá rom-com. Vlastně dost dobrá... 80% ()

PlysovyMacko

Problemy hollywoodskych hviezd. Labilny hlavny hrdina sa rozhoduje medzi neznesitelnou krasavicou a jej sestrou sedou myskou. A je tu aj par dobrych vtipov (kaktus, vysledne premietanie). ()

Jonatthan

Dobře jsem se bavil. Výborné hlášky Billy Crystala, parádně ošklivá tlustá Julia Roberts, problémy s penisem Hanka Azarii, hippies Christopher Walken... ()

beowulf

Opravdu velmi nezbavna romanticka komedie. V prubehu filmu jsem se byl schopen smat jen sam sobe, ze se na takou slataninu vubec divam. ()

david666

Oddychový film se skvělým hereckým obsazením - to nemůže zklamat. Krásná Catherine, skvělý Cusack (hlavně jeho grimasy během společných interview s Catherine a novináři stojí za to) + tlustá Julia, která mi připomínala Moniku z Přátel. Jo a nesmím zapomenout na šišlavého Španěla:-) ()