Amerika hledá topmodelku

Ken Mok

Scenár:

Kenya Barris

Účinkujú:

Tyra Banks, Dita Von Teese, Atoosa Rubenstein, Katie Cleary, Janice Dickinson, Dylan Ramsey, Erika Heynatz, Ryan Hansen, Nicole Richie, Bill Maher (viac)

Jedna z nejpopularnějších modelingových reality show. Supermodelka Tyra Banks hledá topmodelku. Z několika tisíc dívek jich bylo porotou vybráno 10, které budou po celých 8 týdnu ubytované v luxusním hotelu. Každé kolo budou modelky muset splnit úkol a na konci každého dílu jednu dívku porota vyloučí. (oficiálny text distribútora)

Gee.Rocks

Tyra je ve svém oboru mistr a nápad Americké topmodelky mě baví. Jsou tam na holky tvrdí, ale v reálném světě se s nimi taky nikdo mazlit nebude. ()

Garson

Tenhle pořad se mi velmi líbí a je škoda že to někdo neokopíroval i v ČR,aby se mohlo zvednout sebevědomí českým holkám které si nevěří.Je zajímavé jak v tomto pořadu září holky které by v naší republice byly pokládány za naprosto tuctové,ale to jsou Spojené státy,tam tleskají všemu nad čím bych zde kroutil hlavou.Amerika hledá topmodelku,televizní pořad který stvořila Tyra Banks,která dokáže holky povzbudit a jako mávnutím proutku je pak hned poslat domů,ale takový je modelingový průmysl,jako jízda na horské dráze. ()

Attta

Jak vůbec taková reality show může někomu zaměstnat mozek nechápu. Tohle nemá opravdu nic racionálního, nic zábavného a k pořádné reality show to má hodně daleko. Nechci urazit nikoho koho tohle zajimá a sleduje to, ale zkrátka nemám jediný logický důvod proč se na tohle dívat. Doufám, že se nedočkám dne, až bude většina národa takhle dementí i u nás v ČR aby si na tohle udělali čas a hleděli na tyhle stupidní odrhováky. ()

Sinn

Počáteční díly jednotlivých sérií jsou i na mě trochu moc náročné. To věčné ječení je k nesnesení, ale holky se časem uklidní a už to jde. Pak nastává ta největší bžunda. Mimozemšťan Tyra Banks nám normálním holkám ukazuje, že i když nějakou divoženku na střední šikanují, může se stát úspěšnou modelkou! (Pokud má teda aspoň metr osmdesát a 50 kilo a projde přeměnou u nejlepších kadeřníků, vizážistů, zubařů a kdovícoještě). A ty bez mejkapu nejošklivější pak ještě vyhrají exkluzivní smlouvy! Wow! Nic proti modelínám, určitě dřou jak koně a ještě nedostanou najíst, o tom žádná, ale tenhle proces "tvoření" je vážně k popukání. Třeba když ty vysoké hubeňoury nechají jezdit na bruslích a citovat do toho reklamní slogany... ()

Lenka.Vilka

Komentář ke všem sériím, protože tady jednotlivé nejsou. Dokonalé zabití času při pms. Doporučuji sledovat s pizou na talíři a s komentářem: "Ty tlustej valachu, co máš velikost 38, co tam lezeš, jdou ti vidět špeky!" A k tomu brambůrky, ať se prožerete do velikosti 40, protože vás potom opustí představy, že by bylo fajn se tam přihlásit, kdy vysílali českou mutaci. Nezdá se vám, že od té doby, co to vyhrála plus size, tak šla celá "soutěž" do kopru? ()

Kity162

Je to stejná kravina jako ostatní americký reality show, ale jedno tomu musím nechat a to, že mě to fakt baví a tím to splňuje svůj účel, což se jen tak nestává. ()

C0r0ner odpad!

Tak jsem se podíval na dno televizní zábavy. Bednu už nesleduji hodnou chvíli a podobné hrůzy mě v tom jedině udržují. Zajímalo by mě, jestli měly účastnice téhle soutěže IQ alespoň stejně jako svůj obvod pasu a vykouřily méně ptáků, než je jejich obvod hrudníku. Upřímně o tom ale dost pochybuji. Nevypadaly na to. 0% ()

dubinak

Tohle mě prostě vždycky chytne. Je to skvělá možnost jak u něčeho absolutně vypnout a nechat odpočívat mozkové buňky. Navíc mě baví sledovat to veškeré focení, kostýmy, líčení a proměny. Chápu, sledování téhle reality show vám nejspíš nedá absolutně nic, ale aspoň pro dámy, si myslím, že je to dobrá forma relaxace. ()

URBAN

Ty holky nevypadají jak modelky , když nepočítám to jak se namalují a všechno . ( Před barákem bych sehnal i hezčí ) Tomuhle asi porozumí jen holky a aspon nemusí mít takový komplex , protože ony tak vypadají jen na fotkách . ()

2mig1 odpad!

uvidíte v příštím díle: lucy se svěří se svým tajemstvím - "několikrát jsem zvracela"..... bože, nedivme se, že většina modelek jsou tupý husičky, když v porotě sedí dvě nány bez mozku a tři buzní machři, kteří by se evidentně nejradši na porotcování vykašlali a šli si je za roh vykouřit... ()

dvopet odpad!

V záplavě koncentrované hlouposti téhle show, porotců, výběru úkolů, hodnocení etc. etc. je nejdůležitější pojmenovat jeden faktor. A to sice, že tenhle pořad (a jemu podobné) je koncipován tak, že vytváří v divácích pocit - v tomto případě v mladých dívkách - že za tím co tahle show nabízí, by měli směřovat a pídit se. Že jim vlastně dává životní/profesní perspektivu, která když ovšem nebude tímto způsobem naplněna, vše se hroutí. Jakkoliv nechci apriori podceňovat lidskou společnost, obávám se, že značná její část falešnost a lživost téhle domněnky neumí prohlédnout. V čemž vlastně spočívá největší - nebojím se říct - nebezpečí těchto Tv show. ()

jack.hnut

WTF:-))? Lidi, Vy mě bavíte, každey pseodointelektuál na csfd tady dá najevo, nakolikk touhle show opovrhuje. Názory se snad tvoří po 15 minutách? Tvrzení: Jsou tam samý blbý nanynky- často se tady používá: h**** v hlavě. Ale no tak? Hlavně nezapomeňte, abyste vypadali taky trochu chytře znale světa modelingu, vytáhnout Zoolandera :-D Jej... Tohle je show hlavně o tvrdý práci, přerodu z naivek z Texasu, Idaho a spol v topmodelky. Brzy mi došlo, že tady nestačí jenom přirozeney talent, je to o touze něco skutečně dokázat a jít tvrdě za tím, naprosto se oddat svému . Neříkám, že všechny holčiny jsou členky Menzy, ale i to vyvolává vtipný situace- většinou tyhle soutěžící vypadnout jako první. Navíc... a co pokládám za klad celý série, tady nepomáhá taktizování (Survivor) ani hlasy diváků (American idol, BB). Pravdou je, že zatím se topmodelkou staly vždy dívky s komerčním vzezřením, použitelné především pro americký trh. Dívky na druhých místech jsou většinou určené pro high fashion a jsou poté skutečně úspěšné. Obrovským kladem seriálu je i jeho autorka/ moderátorka Tyra Banks. Ačkoli její silná osobnost a všudypřítomnost může neznalé americké kultury iritovat. Ona je Oprah 21. století. Kdo neviděl její televizní talkshow nazvou prostě Tyra, mi jistě dá zapravdu. Ne nadarmo ji časopis Forbes zařadil mezi 100 nejvlivnějších osob showbusinessu. ()