Amerika hledá topmodelku

Ken Mok

Scenár:

Kenya Barris

Účinkujú:

Tyra Banks, Dita Von Teese, Atoosa Rubenstein, Katie Cleary, Janice Dickinson, Dylan Ramsey, Erika Heynatz, Ryan Hansen, Nicole Richie, Bill Maher (viac)

Jedna z nejpopularnějších modelingových reality show. Supermodelka Tyra Banks hledá topmodelku. Z několika tisíc dívek jich bylo porotou vybráno 10, které budou po celých 8 týdnu ubytované v luxusním hotelu. Každé kolo budou modelky muset splnit úkol a na konci každého dílu jednu dívku porota vyloučí. (oficiálny text distribútora)

Johny303

Ale tak... některý jsou alespoň hezký, nó. Američané a čeští fanoušci Modrého kódu si k mému hodnocení mohou přidat čtyři hvězdičky, pro ostatní nebude zkušenost s pořadem Amerika hledá topmodelku ničím jiným, než pětiminutovou lobotomií vedoucí k dočasné touze po zániku lidstva. ()

jorgus

k tomu to poradu..resp jednomu dilu jsem se dostal ciste nahodou behem obeda..a tak me "zaujal" ze jsem ten dil dokoukal do konce..coz o necem svedci..ale nesvedci to o tom ze tato reality show je uzasna ve sve propracovanosti a dramaticnosti..ale trosku jsem se zase priblizil nazoru na modelky..tolik intrik, nenavisti kvuli nicemu a hlavne lidske tuposti se jen tak nevidi..urcite vsechny nejsou stejne..ale zde bylo klicovym kriteriem pro vyber ucinkujicich prave tyto tri body..jedna hvezdicka za to kure co jsem u toho obedval:o) ()

Aluminium

Neverím, že toto má také zlé hodnotenie. Ja už pozerám 14 sezónu a musím povedať, že ma to náramne baví :D Najlepšie sú všetky tie bitchies v každom cykle xD ()

fixaman

Ať si ostatní říkají co chtějí.. Mě to prostě baví, viděl jsem všechny dosavadní řady a několik sérií britské mutace.. Nemůžete to prostě brát tak vážně.. Je to soutěž a možnost trochu nahlédnout do povrchního světa modelingu a do toho, jak tyhle holky skutečně věří, že jim to k něčemu pomůže.. Spíš z toho jen získají slušné portfolio pro běhání po agenturách.. Každopádně mi to přijde fajn a show je to zábavná. Rozhodně lepší než nějaká Miss.. A věřím, že i česká verze by měla slušnou sledovanost. ()

Mallinali odpad!

Co to proboha bylo?! Odpornější a trapnější úchyláky než v tomhle paskvilu jsem nenašel ani v parku před Hlavákem. Jestli má tohle připomínat svět modelingu, tak si dám radši animal porno s Ransdorfem. ()

goniss

pro mě žádný béčkový film, zkuste být originální, sebevědomí a dělat to co ony.. klobrc dole... a že je to amerika? no a? evropa není jediný kontinent na světě, aspoň máme každý obdiv k jiným věcem.. ()

tyna97

Jedna z mých oblíbených soutěží! Tyra je úžasný člověk a když jsem byla menší, byla můj velký idol. Tohle jsou Vyvolení v holčičí verzi, spousta chůze na mole, šminků, úprav zevnějšku, korunu tomu nasazuje zženštilý černoch se sakra dobrou chůzí na podpatcích, ktetou by záviděla asi každá. Toho doplňuje fešný Ken/Jay, který svými občasnými výrazy a hláškami hodně pobaví. ()

lu-cinka

vždycky se mi líbila část, kde se fotily - s hady a pavouky - kterých se bály a vyváděly, fotily se pod vodou, kdy musely dlouho zadržovat dech a fotky kolikrát vypadaly otřesně, setkávaly se se známými osobnostmi, které jim řekli pravdu do očí a ony pak byly na mašli xD ()

animario

Život je vrtkavej jako chůze po molu na špičkách od Gucciho. Mám jasno, až budu velkej,chci být topmodelka. Opravdu zábavná reality šou /a kdo tvrdí opak, zasloužil by nasypat střepy do pudřenky!/ ()

chrispe

Přiznávám bez mučení, že se na to v televizi dívám. Ano, většina děvčat nejsou žádné myslitelky (v jednom dílu, kdy - příští vítězka - prohlásí, že ptáci jsou slepí a proto vráží do oken... jsem já šla do kolen), ale přiznejme si, že ono to o tom, mít něco v hlavě nejspíš moc není. Co se týče poroty a Tyry Banks, tak jsou to podle mě pozéři největšího kalibru, ale evidentně z toho umí vytřískat hodně. Hodně mě baví, když předvádí modelkám různé druhy výrazů v obličeji a upozorňují, že tohle byla "vášeň" a tohle zase "porno", a já jen koukám a říkám si, že se tváří úplně stejně, akorát má jednou víc vyvalený oči. No jo, já tomu nejspíš nerozumím. Proč se ale dívám? Holt mě baví to závěrečný hodnocení a fotky, které během každého dílu vznikají. ()

karinakari

Patřím k těm nadšencům, kteří viděli všech 19. řad. ANTM stojí celé na největší hvězdě, někdejší super modelce Tyre Banks. Soutěž je uzpůsobena k její reklamě a propagaci a samotné účastnice ji vnímají jako bohyni všeho, co k modelingu patří. Mně Tyra přirostla k srdci a čertím se pokaždé, když o ní vyjde článek, jak je tlustá a ošklivá. Jak by sama Tyra řekla, má takové jméno, že si klienti rádi připlatí za retušování a jiné úpravy. Bez Mr. a Ms. Jay by to taktéž nebylo ono. Stačí říct, že 19. série, u které se změnil celý koncept soutěže, a Jayové byli nahrazeni, je strašný propadák. Jako správná vlastenkyně, jsem ocenila účast Pavlíny Pořízkové a bylo mi velmi líto, když jí nahradili. Spolu s drzou Janice Dickinson byly mé nejoblíbenější porotkyně, hlavně díky skvělým komentářům. Show mě naučila nahlížet na modeling a samotnou ženskou krásu úplně odlišně, než jak tomu doposud bylo. Konečně dokážu ocenit editoriální look, stejně tak ugly beaty a rozhodně už nejsem fanouškem komerčního vzhledu modelek. Nejvíc mě na pořadu baví focení a někdy se nestačím divit, s jakým nápadem tvůrci přijdou. S úspěchem účastnic a výherkyň je to jiná. Po skončení každé série zadávám do Googlu jednotlivá jména, abych věděla, kam to děvčata dotáhla a moc valný to není. Uspěla většinou jen ta z prvních sérií, což je v mnohých případech opravdu škoda. Ale tak to chodí ve světě, kde každá holka chce být modelkou. U nás stačí mít plastiku prsou nebo být večírková královna, a právě proto si cením těch, co se prosadily ve světě. Oceňuji Tyry pokusy o to dát šanci i silnějším a menším dívkám, ale to musíte být sakra úžasná, aby se vám povedlo porazit ty vysoký vychrtlý kozy. Bohužel, se domnívám, že pořadu odzvonilo. Zbytečná modernost s cílem zapojit diváky je vyloženě na škodu. ()

SiMMaS

Well. Ono to není tak strašné. Po tom, co jsem překonala prvotní šok, že něco takového existuje, se musím nerada přiznat, že mě to pohltilo. Je to fakt sranda a vždycky si najdu někoho, komu fandím a koho ráda nemám (yes, dívám se již na několikátou řadu). Kdyby to bylo tak hrozné, jak to tady všichni hodnotí, tak by to nebylo tak populární. Jsem zvědavá na českou verzi - to bude teprve sranda!:) Největší zabiják té americké je dabing. Tyra rozhodně nemá tak nepříjemný hlas! ()

beckham-

Přítelkyně na to kouká, a tak mi nezbývá nic jiného, než se dívat také (pokud tedy neběží fotbal, či cokoliv zajímavějšího). Je to seriál hlavně pro dámské publikum a chce ukázat, že sny se plní - co taky jiného čekat, od americké reality show. Kolikrát se i u něj zasměji, protože co tam některé dívky předvádějí je opravdu k popukání. ()