Stret človeka s medveďom na jeho území, končí zvyčajne fatálne. Ak však stretnete medveďa, ktorý navyše skonzumoval nemalé množstvo bieleho prášku, môže to dopadnúť všelijako. Medvedi, totižto netušia, že keď v nájdu v lese kokaín, ktorý vypadol z lietadla pašerákom drog, rozhodne by ho nemali zožrať. Na nešťastie všetkých ľudských hrdinov príbehu, sa drogy vysypali nad idylickou prírodnou rezerváciou a preto sa ich tu zišlo toľko – klasickí výletníci, deti za školou, matka jedného z nich, obetaví strážcovia parku, gangstri hľadajúci spadnutý kokaín, policajt, ktorý pre zmenu hľadá týchto gangstrov… Čo myslíte, že sa stane, keď na túre stretnú štvrť tonovú chlpatú príšeru? Zle a pravdepodobne v niekoľkých kusoch. Hoci sem všetci pôvodne prišli z rôznych dôvodov, teraz majú jeden spoločný ciel, vyviaznuť živý. A nebude to ľahké. Zatiaľ čo skutočný predchodca medvedieho antihrdinu sa v roku 1985 predávkoval a zbláznil, filmová verzia je oveľa odolnejšia, vynaliezavejšia a našťastie aj zábavnejšia. (CinemArt SK)

Razzor_82

"Medvěd spolkl kokain." Sjetý chlupáč mě bavil a dokonce jsem mu fandil aby požral všechny ty nesympatické a tupé figurky ve filmu. Banks se podařilo namíchat průměrný mix krvavého thrilleru a komedie.  Snímek má pár ujetých nápadů a nesmí se brát vážně. Vyšel z toho takový vyšinutý survivor za účelem pobavit. 6/10  ()

Daiker

Zklamání.... Mohla to být absolutní bomba, ale zpracování je katastrofa. Příběh nalákal a to je vše... Režie hrůza, nesympatické herecké obsazení, není to vtipné, není to zábavné.... Čistý amaterismus.... Medvěd je udělaný skvěle, jediná dobrá scéna je ta se sanitkou. Kdyby byl tak svižně udělaný celý film, tak jsem spokojený.... Je to škoda, takový příběh by zasloužil lepší, profesionální produkci.... ()

bararich8

Mohla to být super šílenost, nakonec to byla jenom šílená pitomost, kde asi tim nejlepším je ta myšlenka, která však byla tristně nevyužita. Svůj podíl na tom kromě hloupého scénáře mají i slabí herci. Nicméně medvěď je ve většintě případech překvapivě kvalitně zpracovaný a přece jenom některé scénky a hlášky pobavily (část se sanitkou je super), 2,5 * ()

Maximilianus

Rôznorodé partičky ľudí sa ocitnú v lese, kde vyčíňa nadrogovaný medveď. Nič viac sa od toho čakať nedá, ale ak neberiete tento film vážne, čo by ste ani nemali, tak ako hlúposť na jedno pozretie obstojí. Len škoda, že úmrtí nebolo viac a nebolo to ešte viac utrhnuté z reťaze. Menej je ale niekedy viac. 6,25/10. ()

ing.man

Když si vzpomenu, jak do mě hustili, že je to dobrý film, že už dlouho takový nebyl.... Doporučil bych mu Žralokonádo pitomečkovi. ()

ER

I když některé "hororové" scény byly více k smíchu, než ty humorné, tak přesto jsem se bavil. Je jen škoda, že to nemělo tu správnou survival atmosféru a herecky to je takové normální s jednou výjimkou a to klučiny, který šel s kamarádkou za školu. Ten měl mít více prostoru. A taky je tu pár lekaček, povedená je ta s hlavou. Škoda, že finále je slabé, scéna se sanitkou dokazuje, že by to šlo lépe. I tak si někdy dám repete. ()

Likan7

Elizabeth Banks vzala potenciálně parádní látku, která mohla být v dobrých rukou krvavá, hloupá a vtipná od začátku do konce, a totálně jí zmrvila. Medvěd na koksu je šíleně nudná sra*ka, která mě přestala bavit po úvodní scéně s blbci v horách...Co se dělo potom a pokračovalo další hodinu dvacet bylo neuvěřitelný neumětelství... ()

Clark_Kent

Skutečně fungující a plně zábavný Medvěd na koksu. P.S.: Jsem moc rád, že režisérka Elizabeth Banks mluví o výjmečnosti a velkých sympatiích k medvědovi. Neměli bychom si zahrávat s přírodou, příroda vždy vyhraje. ()

Mini_X

V kinech řádí dva medvědi co ujíždí na něčem. Ten první ujíždí na medu, také ho můžete znát z vašeho dětství (Medvídek Pú: Krev a med). Ten druhý prozměnu ujíždí na koksu. Sice jsem se opozdil s tímhle filmem, ale měl jsem v plánu si pustit tenhle snímek, přece jenom film se jmenuje Medvěd na koksu. No a když jsem usedl a byl jsem připravený na hloupou rádoby zábavnou jízdu podívat, tak po závěrečných titulkách jsem nechápal co jsem to sakra viděl. Nechápal jsem, jak bylo možné, že film s názvem Medvěd na koksu mohl být, tak neuvěřitelně nudný. Na to, že film je R komedie, tak za prvé, není vůbec vtipná a film se snaží být hrozně vážný (i když je to film o medvědovy, který je závislí na koksu). Ani samotný R tomu filmu nepomáhá kvůli tomu, že polovina zabití medvědem jsou offscreen. Postavy byl strašně nudné někdy, tak moc, že jsem si myslel, že ti lidi co utíkají před medvědem jsou NPC, také působí, že jsou tam jen kvůli tomu, aby je zabil medvěd. Jediný co mě asi, tak bavilo byla linka dvou dětí, které šli za školu. Nebo scéna ze sanitkou. Kolem a kolem musím říct, že jsem byl zklamaný s výsledkem. Jedná se zatím o nejnutnější film tohohle roku. 3/10 ()

Homerking

Divoká komedie inspirovaná skutečným příběhem z roku 1985 o pohřešovaném kokainu a černém medvědovi, který ho sežral. Dostal jsem přesně co jsem očekával, zklamaný jsem určitě nebyl ale kromě několika lepších gore scén toho Medvěd na kokainu moc nenabídne. ()

ANTYCHRYST

Tvl a tohle je jako co?? Že já si pouštím pořád takové sračky:) hromada neherců..nehezký medvěd a hory koksu..Snaží se to občas jamo černá komedie ..ale je to bída..Ty děcka si dají takovou nálož toho a jako nic? Trapný..10% jak naskočil do sanitky a nůž v zadech tak to je celkem vtipný ()

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023