Kapitánka Sara Bellaïcheová (Sofia Essaïdiová), šéfka protidrogového oddelenia polície v Toulouse, sleduje aktivity nebezpečného gangu pašerákov drog medzi Španielskom a Francúzskom, v ktorom má svojho informátora. Skupinu zločincov infiltroval jej bývalý priateľ Reynal (Nicolas Cazalé) a úspešne v nej pôsobí v utajení. Sara zistí, že jej prípad súvisí s vraždou dvoch tínedžerov v parížskej nemocnici, čo vyšetruje Richard Cross (Assaad Bouab), šéf miestneho kriminálneho oddelenia. Aj napriek odlišným názorom a metódam sú Sara a Richard nútení spolupracovať, aby dopadli vraha tínedžerov a zastavili drogový gang. Ocitnú sa tak v dych berúcich pretekoch s časom na cestách medzi Španielskom a Francúzskom, pričom s rastúcim nebezpečenstvom sa mení aj ich osobný vzťah. Vo vypätých chvíľach vlastného ohrozenia sa postupne zbližujú a napokon pocítia vzájomnú príťažlivosť. (TV JOJ)

hony23

2 hodiny sledujeme svižně odsejpající jízdu drogového gangu, který převáží své zboží a zanechává za sebou krvavou stopu. V patách mají francouzskou i španělskou policii, která má svého informátora přímo v mafiánském konvoji. ()

Grázl83

Teda, ta scéna útěku z policejní eskorty je pěkně dementní a úplně sráží kvalitu celého snímku. Celkově solidní akční krimi s přetaženou délkou. ()

Heywood

Ano je to díky drsnosti, surovosti a ukázané bezohlednosti od "drogařů" vůči komukoliv výborně udělaný film. Také ukazuje, jak jsou policajti omezení, když převoz vrahů realizují civilními auty, když si ani nezjistí silniční uzavírku a počet přehmatů by mohl pokračovat. Předvádět svědky v TV bylo už i na mě moc. Proto jsem přemýšlel, zda je to kritika policie a jejích nevalných výsledků (počet mrtvých policistů je totiž až extrémní), a zda je to kritikou "muslimských" rodinných zásad, kdy na základě ctvi vraždíte děti a ani pořádně nevíte proč. Tohle "obohacení" Evropy je děsivé, a za tuhle kritiku si lim zaslouží 70%.Jinak jde o tuctový námět, takových "gangsterek" se na točilo.. ale je dobré dnes tu politikou "nových sídlišť" promítnout. Francie a celá EU se tváří, že problém není. Je větší, než film nenápadně nastínil. ()

PTuranyi

Spočiatku celkom slušná krimidráma riešiaca pašovanie drog medzi Marokom, Španielskom a Francúzskom. Herci aj produkcia sú veľmi dobrí ale zdá sa, že si zobrali priveľké sústo. Postupne začínajú prevládať dialógy a informácie zahlcujú dej, ktorý začína riešiť viac vzťahy ako činy, takže sa postupne mení na C.S.I. Toulouse. ()

funkyman

ak prijmete nekonecne mnozstvo postav na oboch stranach zakona a "nosne" fakty, napr. ze je francuzsko-spanielsko-europska policia odkazana pri patrani na telefonovanie jednej starsej susedky v neakom zlocineckom bludisku alebo si  necha z auta bez prenasledovania odist /doslova/ najvacsieho zlosyna, tak sa budete priemerne zabavat, mracit a zurit nad svetom a adekvatne nadpriemerne hodnotit ..ja som  neprijal ziadnu z tychto popisanych veci a skutkov a preto  ziadne pozitiva tohoto dielka nevidim...ak chcem napatie a zabavu z kriminalneho prostredia s prvkami sci-fi a parodie -  radsej siahnem po novinovych utrzkoch o fundovanej  slovenskej policie a jej kvalitnej praci s kriminalnikmi..,https://www.aktuality.sk/clanok/343924/uteky-na-slovensku-kralom-je-cervenka-vyparil-sa-cez-okno-zachodu/ trva to kratsie a je to rovnako trapne.. ()

babuška

tak jsem si myslel, že řádná poctivá frančeakče už není, ty vole a vono joo, akce, rychlost, děj, zvraty a spád, pak že to nejde. ()

vinducha

Pan Marchal jako 1 z mála režiserů může točit 2 hodinové fláky . Má k tomu totiž mé povolení :-) Ani minuta vaty , tak to mají gaučáci rádi. Ale stejně vám 1 dolů shodim , protože do akčních scén místo poje...ého repu můžete klidně dávat trešmetal nebo hardkorpank , v tom vám opravdu nic nebrání. ()

dlouheBidlo

Tuctová akční krimi zápletka. Dobře zpracovaná. Je velmi příjemné vystoupit z mainstreamu tupých hollywoodských dialogů, klišé a průmyslových standardů. Jakákoliv jiná tvorba, v tomto případě francouzská, je pro mne vždy příjemným oživením. Uvědomil jsem si, jak dlouho jsem už neviděl francouzský film.  Hollywoodsko Netfusovký Emerický "monopol" je prostě patálie, která filmovou tvorbu poznamenává. Na druhé straně upřímně, kdyby tam nebylo oné jino-hollywoodské stopy, asi bych dal jenom dvě hvězdy. ()

BruceTichac

Začátek je vlažnější, ale postupně film nabírá na otáčkách a vyjde nám z toho parádní drsná akční kriminálka, kterou francouzi prostě umí…!! ()

Boy.Osaka

Klišoidní, nudný a předvídatelný regionální akční krimi. Před půlkou sem to zalomil, to se fakt  nedalo. Pět hvězd si doufám těch pár šílenců dává za to, že to dali do konce. ()

mdf

Francouzské kriminálky jsem měl vždycky rád a tahle mi připadala jako slušná jednohubka, strejda od Narcosu asi už víc papá, ale drsoň je pořád dobrý, takže celková spokojenost. ()

pbhroch

Noo, tak upřímně po dlouhé době velmi dobrá francouzká kriminálka. Tento film fakt upoutá od začátku do konce. Akce střídá akci, milostné scény a důležité infa ohledně zápletky. Fakt super film. ()