Keď v Thajsku unesú Jessicu, dcéru bývalého agenta Jakea Hoppera, ktorá tam bola na dovolenke s priateľkou, jej otec netuší, že sa pred ním rozohrala nebezpečná hra plná intríg a surového násilia. Hopper odlieta do Bangkoku, kde požiada o pomoc svojich bývalých kolegov a spoločne sa vydávajú po stopách skupiny, o ktorej si myslia, že uniesla Jessicu a jej kamarátku. Pri pátraní a Jack dostane do centra súboja medzi skorumpovaným thajským generálom Jantapanom a gangom priekupníkov zbraní. Pomaly prichádza na to, že zle pochopil situáciu a dal sa zmanipulovať - on sám je obeťou a jeho dcéra slúži len ako návnada. (TV JOJ)

AdamesWWE

[8/10] Bohužiaľ Beštia odštartovala Štefanovu cestu na pulty DVD. Čo už.. Ale k filmu. Má klasický príbeh, ktorý mám rád a neomrzí ma - nájdenie unesenej dcéry. A k Seagalovi sa tento príbeh hodí, má dobrú úlohu a film je poriadne akčný, viac ako som čakal. Nepriatelia padajú po desiatkach, akcia je veľmi slušná, s jej spracovaním nemám problém, ale s obsahom trošku hej, miestami boli niektoré veci dosť prehnané. Ale inak sú súboje výborné, niektoré momenty aj správne nekompromisné. Podľa mňa je Beštia najlepší film so Seagalovom z novej DVD éry. Škoda, že s nasledujúci rokmi klesala úroveň jeho filmov, tento film nebol kvalitou nasledujúcich snímkov prekonaný, ale celkom dobrý je film Pomsta v mene syna(4*), inak považujem Seagalove nové filmy za slabý priemer, alebo podpriemer. Česť výnimkám. ()

Sancty

Jedna z tých lepších mršín zo Segalovej filmografie. Samozrejme obsahom je nezaujímavý dej, predvídateľný, s nefungujúcimi hláškami a opuchnutou tvárou samotného Stevieho, tonami klišé a záverom až s prehnaným množstvom bullet time. Prekvapivo však vôbec nie nepozerateľné. ()

TERRORDROME

Seagalovi uniesli dcéru - to nemali robiť! Steven sa totiž dovalí do Thajska a v jednom zo svojich lepších filmov tu vymláti všetko čo mu príde pod jeho tučné ruky. Predvedie dokonca aj nejaké otočky a skoky ( robí to miesto neho samozrejme kaskadér, ale predstierajme že to nevieme ), v jednom zábere presekne mečom letiaci šíp a poletujúcich thajcov odhadzuje 10 metrov do diaľky. Veľkým plusom tohoto filmu je okrem podarenej akcie aj nízka miera stupidity, vďaka čomu divák nemusí robiť pri sledovaní kyslé ksichty. ()

system

Vite jak vypada tluste, zmutovane, cinske prase? Jako Seagal v tomto filmu:-). Ne tedka vazne, Seagal nam pribral aspon 100 kilo, jeho pracky jsou tluste jako nohy me babicky a ksicht ma opuchly jako Halina Pawlowska po ranu. Pribeh je trapny, zapletky predvidatelne a nebyt zrucneho rezisera tak by to stalo za... no za hovno. Takze 1* za film a 2* za bojove sceny = 3* ()

MkSallam

Nejzábavnějším Seagalem poslední doby už není moje epiletické guilty pleasure Cizinec s vybuchujícími CDčky a tajemným balíčkem, ale Bestie. V ní totiž Seagal bojuje s tajemnými silami voodoo, přesekává šípy, mlátí transvestity a čistí Thajsko svým trademarkovým nekonečným Coltem 1911, po jehož zásazích zdivo vybuchuje jak v Matrixu. Samozřejmě opět je to blbé (děj nedává smysl) a furt víte, že ty super kopy nedělá Seagal, ale jeho dubl. Ale akce je tu docela slušná a nebudete u ní mít pocit že by vám měla puknout hlava/vypadnout oči (u mnichovských keců to bohužel hrozí). Za mě 2.5... na tři je to stále málo, ve své podstatě je to pořád zástupce žánru zvaného "Seagalovská sračka"... ()

FunThomas

Na tohle už se vážně nedá koukat. Okamžiky, kdy Steven Seagal stihne vytáhnout katanu a ještě rozpůlit letící šíp jsou k smíchu... ()

Jeremiah

Tak tento film se Seagalovi skutečně nepovedl. Nejen, že nenabídnul nic nového, ale svým dějem naznačil, že diváci musí být úplní troubové, kteří "zbaští" úplně vše. Myslím, že pokud by v USA našli alespoň 5 takových Seagalů, potom by armáda byla úplně zbytečná. Pouze z nostalgie a s ohledem na některá má předchozí hodnocení podobných filmů dávám slabší 2. ()

Bozvav

Slušná akční podívaná ve stylu 96 hodin, jen o dvě třídy níže. Kdyby byl trochu promakanější scénář, šla bych s hodnocením i výše. I tak dobrý. Za mne 65%. ()

sadlokan

Závěrečný duševní souboj mezi temným vodoo budhýřem a kladnými červenými budhýři patří k vrcholům transcedentální kinematografie.l ()

MickeyStuma

Akční snímek dle zavedeného standartu Stevena Seagala. Tentokrát mu byla unesena dcera a tak se rozjede všem dát patřičně do držky. Snímek i přes jednoduchost děje je dynamický, v akčních scénách očekávaně brutální a ubíhá jak rozjetý vlak. Žádné zbytečné řeči, zde jde hlavně o akci. Tady je však na celém tomto počinu největší zádrhel. Pokud jde o Stevena, je zabírán až v neuvěřitelném detailu a tak ze zápasu není nic vidět. A když se záběr oddálí, máchá jen rukama a když už se hýbe celým tělem, je viditelně vidět, že už to Steven není. Ano, je to tak. Nechává se zastupovat dublérem, což hatí veškeré představivosti o jeho umění. Nebo si někdo vážně myslí, že v určitých záběrech najednou krapet zhubl a je hbitější než kdykoliv předtím? Že by při své postavě a váze dokázal kopanec s výskokem a otočkou mě opravdu nikdo neoblafne. Steven není Sammo Hung. Jinak snímku není co vytknout. Přestřelky jsou vygradovány do takové dokonalosti, že chvílemi připomínají tzv. krvavý balet, jaký známe ze snímků Johna Woo. Závěrečný souboj je už očekávaná klasika. Po akční stránce si tedy lze snímek užít, ale nesmí se moc přemýšlet nad Stevenem. ()

helloween93

Thajsko, Haiťani, Číňani, voodoo magie, shemale s drápy, scénáristé tohoto snímku zřejmě psali scénář dle postupu pejska a kočičky, kteří vařili dort. V tomto období Seagal nabral nejvíc nadváhy a prakticky začal být dublován ve většině bojových scén. ()

valheru

jednu hvězdičku za to, jaký vydal segal cédéčkos hudbou(myslim to vážně- pro mě vážně překvapivá muzika, na to že je to pan Seagal), ovšem co se týče hodnocení filmu... no kdo neviděl, nezhrozí se, kdo viděl, má smůlu. ()

Fulham

Seagal neměl nikdy nějaké extra filmy, ale mě se jako herec vždycky líbil. Tento film je hodně podobný těm jeho filmům. Ale jeho akční filmy jsou fakt dobré. ()