Keď v Thajsku unesú Jessicu, dcéru bývalého agenta Jakea Hoppera, ktorá tam bola na dovolenke s priateľkou, jej otec netuší, že sa pred ním rozohrala nebezpečná hra plná intríg a surového násilia. Hopper odlieta do Bangkoku, kde požiada o pomoc svojich bývalých kolegov a spoločne sa vydávajú po stopách skupiny, o ktorej si myslia, že uniesla Jessicu a jej kamarátku. Pri pátraní a Jack dostane do centra súboja medzi skorumpovaným thajským generálom Jantapanom a gangom priekupníkov zbraní. Pomaly prichádza na to, že zle pochopil situáciu a dal sa zmanipulovať - on sám je obeťou a jeho dcéra slúži len ako návnada. (TV JOJ)

illy.cz

no neni to zase tak hrozne...dobre natocene souboje a prestrelky plus prijemna stopaz rovna se film, ktery v casech, kdy Seagal toci same hovadiny alespon trosicku pobavi...ale samozrejme to neni zadna pecka...takovy hodne slaby prumer.. ()

kamil0606

Uz som zvyknuty ze Seagal je nezranitelny ale toto bolo moc ... Seagal nikdy neprebija a s 1 pistolou a 1 zasobnikom vyzabija 10 ludi a do kazdeho nasije tak 4 gulky ... Potom aby toho nebolo malo tak mecom roztne letiaci sip pod dlzke a jeho kamos mnich vyzabija s 1 samopalom tez bez prebijania asi stovku plno ozbrojencov a schyta 1 smrtelnu gulku ... Neskutocne trapny namet , Steven Seagal a este do toho zapojene vodoo tak to uz je moc... ale stale to nie je to najhorsie od Seagala ... ()

Torgal

Asi najlepší Stevenov film v jeho bohatej Direct-to-DVD kariére. Príbeh je v základe veľmi jednoduchý (dosť pripomína o svetelné roky lepší Taken) a aspoň sa v ňom nie je problém orientovať. Akcie je tu hromada a vďaka schopnému režisérovi ani starý špekoun Seagal v nich nevyzerá tak zle (kaskadér z niektorých scén ale vážne kričí). Btw, pri súbojoch na ruky som sa dobre pobavil na tom ako všetkých jediným úderom odhadzuje aspoň na 5 metrov od seba. Steven má navyše k dispozícii sympatického sidekicka. Pri všetkých pozitívach ale stále vytŕčajú rôzne neduhy - a to najmä neustále spomalovačky v bojových scénach (mimochodom točených strašne na detail). Celkovo ale musím povedať, že som bol veľmi príjemne prekvapený. 4+/10 PS: Toto je snáď prvý film kde mal Seagal milostnú scénu. Bože môj, dúfal som, že sa toho nedožijem. ()

katmandzoo

Keď vidím film, v ktorom hrá v hlavnej role Steven Seagal, už vopred viem, o čom to asi bude a ako sa to skončí. Seagal vezme spravodlivosť do vlastných rúk a postupne pozabíja všetkých, ktorí mu stoja v ceste. Jeho neodmysliteľnou súčasťou je bezpochyby dlhý čierny kabát, bez ktorého si ho už ani poriadne neviem predstaviť. Tento film je žiaľ potvrdením mojich predchádzajúcich slov. ()

Candyman

Naprosto souhlasim se systemem (to je uzivatel :) ) Nebyt rezisera a sem tam dobre kamery, stalo by to za prd. Davam 3* za to, ze se Seagal jeste muze hybat :) ()

Likan7

Kdyby nebylo posledních 10 minut, kdy se Seagal proměnil v Nea a začal třeba krájet letící šípy samurajským mečem vedví (wtf?!), dalo by se to ještě zkousnout. Sice je hodně vtipný, když Seagalovi je 51, Monice Lo 25 a přitom tam tvoří něco jako milenecký pár, ale ještě dejme tomu. Jenže ten konec je fakt tak neskutečně ustřelenej, že to zničí byť sebemenší náznak solidního béčka. Samozřejmě jedeme v rámci Seagalovek, takže Steve likviduje nepřátelé rukama, nohama, pistolí, pistolí, když jede na vozítku a všechno s úspěšností 11 zabitých na 10 výstřelů (kopanců), při sebevětším, sebe delším boji se nikdy nezadýchá a je takřka nesmrtelný, stále to ale považuju za akční výplach, který se dá. Taková televizní a hodně špatná variace na 96 hodin. ()

Acrobat odpad!

Bez sebamenšej korektnosti, je Beštia beštiálne nezaujímavá a tragický komická, kde to nezachránia ani kondómy krvi. Ako cez kopirák pôsobiaca oddychovka od Števa,ktorý sa kĺže podlahou, skáče cez zábradlia, páli s nekonečným, rozdáva spomalené a naaranžované údery s dojmom mystiky. Klasický prípad nemožnosti naplniť poslanie filmu, pretože zlá je už samotná myšlienka. (videné 30.1.2019, DajTo archív) ()

rublik05

Na Seagala docela netypický film, který čerpá inspiraci ze starých čínsko-japonských bojových filmů. Zejména co se týče bojových scén, které jsou relativně dobře natočené a co do reálnosti patřičně přehnané. Dějově je spíš takové filmařské klišé o hrdinovi s tajemnou minulostí, kterému unesou dceru, a tak se vydává ji zachránit. Kromě Seagala, kterého sice v těch akčnějších soubojích nahrazuje dublér, přesto si střihne několik fakt dobrých soubojů, mě překvapil zejména Byron Mann, který opravdu umí a jeho akční scény jsou perfektní. Hlavní záporák ujde, ostatní jsou víceméně pouze laciné terče. Potěšil mě i menší nakouknutí do staré thajské kultury, chrámů a náboženství. Celkově je film jednoznačně z těch lepších, které Seagal v novém století natočil. Škoda toho laciného děje, jinak by byl film pecka. 5/10. ()

Clark_Kent

Síla, která samsáru pohání, se nazývá karma, jsou to naše činy, skutky, jednání. Klasickej a nekompromisní Seagal, akční výbuch a spousta pěkných bojových scén. ()

Prubner

Seagal se zjevně již natrvalo uhnízdil v béčkových vodách a zplodil další perlu. Scenárista vypravuje jednoduchý děj zbytečně komplikovaně a zahlcuje jej spoustou zbytečností (navíc motiv voodoo tu působí skutečně trapně) a režisér v akčních scénách vykrádá kdekterý slavný vzor, ale o vlastním stylu se mu může jen zdát. Co se týče Seagala, je pořád stejně dřevěný a tlustý, ale navíc už začíná být dost starý. Každopádně už je zralý na důchod. ()

MrMir

Konecne slusny akcnak po dlouhe dobe ala Seagal, u ktereho se bez velkeho premysleni dobre pobavite. Seagal tu pusobi jako nepremozitelny terminator (coz je v nekterych scenach i zabavne vzhledem k jeho postave a veku) a vubec nevadi ani ocividny doubling temer ve vsech akcnich scenach :o) ()

borohub

Průměrná seagolavka, viděl jsem horší, viděl jsem ale i lepší. Za jedinou výhodu bych asi považoval to, že se tu seagal ještě docela ohání rukama a nepoužívá jen zbraně(jako v těch dnešních - holt taky při jeho váze není asi výběru..) ()

Avarga odpad!

Opálené prase s ohonem, který vypadá jak neholený bobr zasloužilé 60. leté panny, odhazuje (ač se jich vůbec nedotkne) haldy bambusáků klidně 5 metrů daleko. To si nedovolili ani u Chucka Norrise. Dokonce se stává ochráncem kurviček a když v baru uhodí dalšího žluťáska, tak se i křesla sama raději zničí, i když se jich nikdo nedotkne. "Prasova" dcera je totální koza. Vlastně je smůla, že jí na začátku filmu odkráhli to šikomoočko a jí nechali. To nebylo vůbec spravedlivé. Prostě v tomhle filmu nemá made in "dámVámšlevu" zastání a každej z větvounů zde musí snášet potupné usmrcení. Zapomněl jsem dodat, že když vidíte vepřouna ze zadu, je to úplně to samé, jako byste viděli chodící, oblečenou, tlustou, chlupatou prdel, která se valí ze strany na stranu. Ah, ještě tuhle poslední poznatek. V tomto sádlosnímku byl kladen velký důraz na multikulturální obsazení. Kromě velké haldy rejžožroutů obyčejných bílých(zbytečných) lidí je zde také obsazen JEDINÝ negr. Je to tak smutný, že mi hovnokůžouna bylo fakt líto. ()