Otec nevesty

• Česko Otec nevěsty (viac)

Dlhoroční manželia Billy a Ingrid sú prekvapení, keď ich najstaršia dcéra Sofia príde na návštevu do Miami a zoznámi ich s novým priateľom Adanom a ich spoločnými plánmi na život v Mexiku. (HBO Max)

Heywood

Andy Garcia byť v záporné roli byl skvělý, zbytek filmu byla taková deprese, až to bylo hrozné. Dva právníci ženoucí se do neziskovky v Mexiku připomíná magory z Bruselu a řadu českých politiků. To, že tchán je multimilionář mě jako "šťastný" příběh nedojímá, protože zbohatlíci, co zachraňují svět (Gates ap.) obvykle si hrají na Bohy a jsou to na 99,9% kreténi. V podstatě komorní "přeukecaná" zábava? Zábava? Takže komedie o ničem, romantiku jsem nezahlédl, drama to bylo rozhodně, co mělo být fantasy nevím. Klidně se nechám poučit. Film se mi jednoduše vůbec nelíbil. 20%. ()

BIG.NINE.CF

Taková ta romantika. Když se potká otec ženicha hipster s multimiliardovým jměním a otec nevěsty uctívající tradice, který všechno vybudoval od píky, tak je jasný že to nebude konvenční svatba. Pop-cornovka na večer s drahou polovičkou. V titulcích druhá nejlepší verze Get lucky hned po té od Helia. ()

FatimaO

Není to žádné veledílo ale Andy Garcia to táhne jako buldozer, na něj bych se mohla dívat pořád. Za něj dávám jednu * navíc. Chci víc Andyho Garciy ()

NikiVai

Za mě jednou stačilo a dost. Celý film se nesl na romantické a humorné vlně. Možná, že se mi netrefil do nálady, protože jak Andy, tak Gloria jsou vynikající, ale mě to prostě přišlo jak nějaká laciná podívaná do autokina, kde vlastně ten film nikoho nezajímá, stačí, že na pozadí jedou barevné obrázky. ()