Pod hladinou

• Česko Pod hladinou (viac)
Česko, 2023, 7 h 34 min (Minutáž: 51–70 min)

Réžia:

Vojtěch Moravec

Hudba:

Petr Malásek

Matěj Hádek, Sandra Nováková, Marek Adamczyk, Filip Tomsa, Šárka Krausová, Václav Vydra nejml., Igor Chmela, Petr Buchta, Petr Lněnička, Mikuláš Moravec (viac)

Poručík Jan Zach (Matěj Hádek), profesionál z brnianskej zásahovky a držiteľ potápačskej licencie P4, prichádza doplniť útvar poriečnej polície v Slapoch pri priehrade na Vltave v Stredočeskom kraji.  Čaká ho priateľka Alice (Sandra Nováková), vyšetrovateľka z krajského policajného riaditeľstva v Zbraslavi. Vracia sa aj preto, že chce zachrániť ich vzťah, ktorý bol doteraz len vzťahom na diaľku. V priebehu akcií, ktoré polícia podniká na zemi, na vode a pod hladinou vodnej nádrže na Vltave, sa ukazuje, že s poručíkom Zachom nie je všetko v poriadku. Vždy si nájde dôvod, prečo sa nepotápať. Alicu znepokojuje, že ho trápia nočné mory, trpí nespavosťou, je uzavretý, nesvoj a  akýsi iný... Hoci Jan tvrdí, že je všetko v poriadku, Alice požiada o pomoc priateľa a kolegovu Zdeňka (Marek Adamczyk), ktorý si na ňu vždy nájde čas. Zachovo podivné správanie si všimne aj veliteľ Vopěnka (Václav Vydra), ktorý chce Zacha prinútiť, aby sa priznal, prečo sa bojí potápať. Ten to popiera a odhodlá sa ponoriť pod hladinu... (TV JOJ)

Recenzie používateľa fafejt001 k tomuto seriálu (5)

Voda (2023) (E02)

Celkem  se to dalo . A  takových  namyšlených  blbečků  na  člunech  je  stále  dost . Ovšem  ta  stále  usměvavavááá   Krejčí  ,   už   je  celkem  na  palici . Je  to  nepřirozené  a  nepravděpodobné .   Myslím  si   ,  že  pojede  ve  stejnéch  duchu  celým  seriálem  až  do  konce .  Osvojí  si  klučíka  ,  vdá  se  a  bude   štastná  až  do  penze  na  vodě . ()

Vojna rybárov (2023) (E03)

Tenhle  díl  také  ušel .  Vydra  dostal  více  prostoru  a  hned  to  bylo  o  fous  lepší . A  když  mají  spor  starousedlíci  a  drzé  náplavy ,  tak  je  o  dramatickou  chvilku  hnedle  postaráno .  Takže  za  Vydru  a  jeho  finiš   * * a půl * . ()

Chladnokrvne (2023) (E05)

No  mohlo  to  být  lepší .  Ovšem  ten  trojůhelník  , myslím ,  není  u  konce . Ovšem  Kulovaná  dobrej  výraz ,   když  dorazili  klucííí  na  místo  nálezu  těla . ()

V tme (2023) (E07)

Už  se  to  nějak  natahuje . Polonazí  lidé  hledají  kořeny  a Rydlo  ,  prý ,  zjistil  pravdu . Stále  boj  o  Pavlíka  a  podivný  trojúhelník  je  čím  dál  podivnější . Jěště  ,  že  je tam ta  voda, slunce , příroda . Jinak  by  to  bylo  úplně  naprd ,  tedy  na  nic . ()

Na hladinu (2023) (E08)

Konec  dobrý  ,  všechno  dobré . Sice  více  akcí  v  tomhle  díle  ,  ale  budiž .  Ty  kratˇáááásky   to  byl  fakt  trapas .  ROZHODNĚ   DOST  PŘES  ČÁRU  .  Je  to  sice  seriál  ,  ale  co  je  moc  ,  je  moc . No  hlavně  , že  se  nám  mladí  dali  zase  dohromady.   A  vlastě  i Rydlo  našel  své  štěstí . I  když  práskat  rozhodně  nemusel . No  co  už .  Sejdeme  se  na  Jadranu  . Naštěstí  bez  Rydla . ()