Z detského tábora pri vode sa pri nočnej hre stratí chlapec. Je to syn záchranárky, ktorá počas letnej sezóny pracuje na Slapskej priehrade. Napriek okamžitému nasadeniu riečnej polície nie je rozsiahle pátranie úspešné. Chlapec zmizol a nález jeho vecí zvyšuje podozrenie, že došlo k závažnému trestného činu. Stopy a dôkazy vedú k slaboduchému bezdomovcovi. Mentálne zaostalý muž, ktorý je kľúčom k riešeniu prípadu, nedokáže polícii pomôcť. Poručík Zach bojuje nielen s časom, ale aj sám so sebou, pretože ho doháňa jeho minulosť. (TV JOJ)

otík

Konečně pořádný krimi případ, kdy skupinka chlapců se vydala v noci z tábora a z nich pouze 1 se vrátil zpět. Ostatní dva jsou nezvěstní a říční policisté i z kriminálky se je vydávají hledat. Jednoho brzy naleznou, ale druhý, syn jedné ze záchranářek, je stále nezvěstný. Pak tu máme bezďáka, který toho kluka sto pro viděl, ale je to takový retard, že z něj nic kloudného nedostanou. Ale Hádek má pod čepicí a spolu s Krausovou tomu přijdou na kloub. Vztah Hádek - Nováková hrůza, Hádek neví, co vlastně chce, raději se jde se svým problémem s potápěním svěřit Krausové. No vztahový guláš, o který divák jako já nestojí. Naštěstí pátrání bylo docela napínavé a dobře natočené. Zatím nejlepší díl série. ()

honajz

Hvězdička za bezdomovce, který vypadal jak Kohák. S vodou to má společného jen to, že pršelo a děcka šla kolem potoka. Jeden zbytečný ponor kvůli ničemu, Vztahy, vztahy,,, třeba si ti dva nakonec budou rozumět. ()

Arsenal83

Presne táto časť dokazuje to, že ked sa seriál prestane poriadne sústrediť na osobné životy protagonistov, tak je o ničom. Tie krimi prípady sú, ako by Gordon Ramsey povedal, také "mdlé". Nuda, nič, retardovaný bezďák, ukričané decko a zase nič. ()