Nad ránom si trojica amatérov chce vychutnať potápačské atrakcie pod vodou v uzavretom potápačskom priestore. Ochranka na nich zavolá políciu. Votrelcom sa podarí ujsť, ale zistia, že jeden z nich sa nevrátil domov. Najbližšie k areálu sú Zdeněk, ktorý má službu na policajnej stanici, a Zach, ktorý je dočasne uvoľnený zo služby. V stávke je ľudský život, a tak sa Zach spolu so Zdeňkom a súhlasom nadriadeného Vopěnku ponárajú do vody. Zach netuší, že najprv bude musieť zachraňovať svojho priateľa. V dramatickom finále boja o život si Zdeněk uvedomí cenu priateľstva a Zach cenu pravdy. (TV JOJ)

otík

Detektivní linka absolutně na vedlejší koleji, mrtvola pod mostem na dně přehrady snad nikoho nezajímala, teda hlavně autory dílu. Vztahová linka je ještě tragičtější, postava Sandry Novákové se chová jak ženská před svými biologickými dny - uječená, přepjatá, nevyrovnaná, neví, koho chce. A postava Matěje Hádka dává všemu korunu - ten borec je zralý na psychinu.  Velká bída, která dala seriálu korunu. ()

fafejt001

Konec  dobrý  ,  všechno  dobré . Sice  více  akcí  v  tomhle  díle  ,  ale  budiž .  Ty  kratˇáááásky   to  byl  fakt  trapas .  ROZHODNĚ   DOST  PŘES  ČÁRU  .  Je  to  sice  seriál  ,  ale  co  je  moc  ,  je  moc . No  hlavně  , že  se  nám  mladí  dali  zase  dohromady.   A  vlastě  i Rydlo  našel  své  štěstí . I  když  práskat  rozhodně  nemusel . No  co  už .  Sejdeme  se  na  Jadranu  . Naštěstí  bez  Rydla . ()

carl.oesch

Jediné, co mi v tomhle seriálu opravdu vadí, je tragéd Matěj Hádek. A vůbec ty vztahovky stojí za starou belu. Další hysterka je Šárka Krausová - Vaculíková a to tady bude tahle dvojka ještě v dalším seriálu - pro změnu na Jadranu. A ti zlotřilý Srbové...taky trochu trapas na zavěr. Prostě poslední díl se povedl ze všech nejméně. Jinak vše ostatní celkem OK. Předchozí díly byly lepší. O dost lepší. ()

• Vojenský nákladní vůz na misi v Jugoslávii je M939. Jedná se o vojenský těžký nákladní automobil vyráběný americkou firmou AM General v letech 1982–1987. (sator)