Dwight a jeho partneri testujú nový obchodný plán; Dwight dostane nečakaný telefonát. (SkyShowtime)

kenkaku

Začíná to trochu kulhat a je hrozně znát, když na place není Sly. Nebýt “vyřizování účtů” dal bych o hvězdičku méně. První polovina epizody se totiž vyloženě vlekla. ()

castor

Příběhově bych to už čekal silnější. Kšefty v Tulse tak nějak (snadno) plynou, Sheridanův tým nabízí spoustu odboček a postav, ale nikde se dvakrát neohřeje a dílčími scénami/pointami zase úplně netěší. Dwight do party přijímá bývalého kumpána Armanda, i když je tam jisté „ale“. Svou roli sehraje i rodina, u které ví, že mu ujel vlak. Tentokrát se nicméně ozývá druhá strana. Vědět o sobě dává i Tysonův (řidičův) otec. Spoléhání na Stalloneho hvězdné charisma beru, ale donekonečna to taky nejde. Třetí a čtvrtý díl mi tak trochu připomněly Yellowstone: z hlediska příběhu se toho totiž vlastně moc nestalo. ()

Necrotongue

Vypadá to, že byla slabší druhá epizoda jen chvilkovým úletem, protože u ostatních dílů jsem se zatím slušně bavil. A kromě zajímavého děje a postav nesmím zapomenout ani na celkovou atmosféru, která mě naplňuje takovou fajn pohodou. No, a když si uvědomím, že jsem od seriálu čekal jen nenáročnou zábavu, nemůžu být nespokojený, protože jsem dostal mnohem víc. Já vím, je to předčasné, protože je tady ještě spousta prostoru na změnu k horšímu, přesto ale musím říct, že první sezóna zatím jasně překonává má původní očekávání. A z takového zjištění mám pochopitelně velkou radost. / Poučení: Nenastavuj druhou tvář, to je nápad lidí, kteří donedávna nutili ostatní věřit, že je Země placatá. ()