Ruby (Jean Reno), je ostrieľaný zločinec, jedna akcia mu však nevyjde podľa jeho predstáv a tak sa dostane do väzenia.  Tam sa zoznámi s Quentinom (Gérard Depardieu), urozprávaným dobrákom, ktorému to však trošku pomalšie myslí. Quentin k novému priateľovi hneď priľne tak, že ten sa ho ani po úteku z väzenia nedokáže zbaviť... začína sa naháňačka plná komických situácií... (STV)

Stereoid

S timhle filmem mám malej problém. Ony ty hlášky sice jsou samozřejmě úžasný, hrozně vtipný, když jsem ten film viděl poprvý, tak jsem dostával záchvaty smíchu... jenže, když pár kámošů neustále omílali každičkou hlášku a každou chvíli je používali, tak jsem na ně už pomalu začínal dostávat alergii. Z tohohle důvodu a taky proto, že posledních 20 minut už je na trochu vážnější notu, dávám s lítostí jenom ty čtyři hvězdičky. Zato ale už určitě nikdy nezapomenu na prdící polštářek a bučící kravičku. "Kráva která prdí":D ()

Kašák

Naprosto jedinečný Depardieu a klasický Reno v roli tak trochu suchara. Společně jim to ale v téhle bláznivé komedii šlape náramně... ()

Mr.Hackels

Jedna z nesmrtelných komedií, která neomrzí. Myslim, že už těžko uvidím Rena a Depardieu vedle sebe v něčem lepším. Hlášky zlidověly za hodně krátkou dobu, což je prostě důkaz kvality. To jak zničí Quentin každého spoluvězně mě vždycky dostane. Už začátek ve směnárně je výbornej. No mohl bych takhle popisovat skoro celých 82 minut včetně svižné muziky. Gérard se pro tuhle roli snad narodil. "Doktore, včera jsem si na vás vzpomněl....no děsná skvrna" :) Od zhlédnutí této komedie pro mne Depardieu = Quentin z Montargis, stejně jako Reno = Leon. ()

IsaacClarke

Ten nejlegračnější film co sem kdy viděl. Dva nejlepší Francoužští herci v geniálních skvěle se doplňujících rolích. Kadence gagů je smrtící, ale nezklouzává k trapnému humoru, drží si francouzský šarm. Pro mě naprostá srdcovka. ()

uprchlice

Hustá, bláznivá komedie plná vtipných hlášek a scén s ještě hustejma hercema, který to opravdu uměli zahrát.Smála jsem se od začátku do konce.U žádnýho filmu jsem se ještě nikdy takhle nezasmála. ()

saaaky

Tradiční, zprofanovaná a ohraná komedie, kterou jsem měl již možnost shlédnout snad tisíckrát. Pravidelně vyplňuje sady filmů v autobusech nejrůznější CK na cestách, vyplňuje školní hodiny na konci roku, po uzávěrkách apod. I přesto - perfektní dávka smysluplného humoru a neohraných scén. Tak má vypadat komedie! ()

Jevablo

Trošku jsem se bál propadáku, přece jen příliš mnoho (dva) slavných herců na jednom písečku a Jeana Reno jsem si jako komika nedokázal představit. Ale zdání klame, Reno je vtipnej i tím, že pořád hraje drsňáka, skvěle se tak doplňuje s bláznivým Depardieum. Ten se na něj prostě jednoho dne nalepí jako "kamarád" a už to jede... ()

PhantomPejvl

Francouzi opět oprášili svůj smysl pro humor a vznikla z toho výborná komedie. Vyzdvihuji výkon obou herců v hlavních rolích. Jean Reno v roli jako na míru. Chladnokrevný, cílevědomý a bez úsměvu, ale "klaďas". A Gérard Depardieu hraje něco co je pro Něho nové, "neuvěřitelného blbce". Drž hubu je opravdu povedená komedie. Bavil jsem se. ()

kecka007

je to skvělé. Fakt jsem se u toho pobavila dá se na to dívat třeba i stokrát a pořád mě to bude bavit.:-D Gerad je ohromující a na odreagování v pochmurných dnech je to ,,to pravé ořechové".5* ()

Cor-Angar

Tohle je tak trošku klasika, na kterou se u nás ráda podívá celá rodina. Vím že ten film není dokonalý a určitě by některé věci mohly být lepší, ale prostě je to většinu času opravdu povedená sranda, která na nic nečeká a hned první scéna stojí za to :) Člověk se u toho nasměje a o to tu jde. ()

Andy.222

Hláška - smích, hláška -smích, chvilku na rozdýchání... hláška - výbuch smíchu. Takhle asi vypadá průběh sledování tohoto filmu. ()

SeanDevlin

Tenhle film je perfekní,Gérard Depardieu si obrátil roli a zahrál jsi debila na místo toho drsňáka ve filmech s Pierre Richard :) Bezva film ()

torSion

Na tenhle film se můžu dívat pořád znovu a znovu . Jean Reno a Gerard Depardiue zahráli tyto role na jedničku . Je vidět,že francouzský humor je velice na dobré úrovni a pořád má co nabídnout . Nebránil bych se tomu,kdyby si tato dvojka ještě v nějakém podobném filmu zahrála. ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů

25.04.2006

Pokuď možno nazvat nějaké tvůrčí seskupení opravdovým samorostem bez pudu sebezáchovy, tak se s velikou pravděpodobností jedná o Petera a Bobbyho Farrellye. Režírujíci bratrská dvojice proslula hitem… (viac)