Lea hledá vražednou zbraň. Ukáže se, jaký má Stéphane s Ismou vlastně vztah. Lea řeší zásadní otázku, která může ohrozit samotnou její existenci. (Netflix)

chrispe

Tak že by nakonec přece jen bráškové? Nebudu zastírat, u kdo a proč si mě autor slušně vodí. Velkým problémem u tohoto počinu je podle mě to, že nám předkládá jakousi jednostrannou osudovou lásku, které za mák nevěřím. Oběť! Já nebo ty? Volba - já nešťastná, co to chtěla skoncovat vs. ostatní budou žít (asi) lepší životy, by stačila. Jo a málokterá postava je sympatická. ()

PenelopaW

Konečně jsem se dočkala a Lea se probudila v těle svého táty. To, co se však dozvěděla o něm, jsem vůbec nečekala, a tak i mně najednou došlo, že pokud v minulosti pomůže všem okolo, aby se vydali cestou, na níž najdou sami sebe a nestanou se těmi nešťastnými lidmi z její přítomnosti, dostává se Lea do neřešitelné situace... Romane prozře a konečně na základě důkazu Lee uvěří. Jsem upřímně zvědavá, jak z tohohle příběh vybruslí a jestli je nějaká naděje pro Ismaela a také pro Ismaela a Leu. Atmosféra tedy pěkně zhoustla... ()

SoulAsAGem

V tomhle dílu se Lea prozměnu dozví něco málo o svém otci. Romane napadne, že pokud se Lea pokusí Ismu záchranit, může tím ohrozit svou vlastní existenci a bude si muset vybrat mezi svým a Ismovým životem. Kruh podezřelých se zdá být uzavřený, ale stále není ani trochu jasné kdo vystřelí. ()