Lea se probudí v těle Patricie a důvěrně se sblíží s Ismou. Napjatá situace mezi Leou a Romane vyvrcholí. (Netflix)

PenelopaW

Proč ze všech zajímavých postav v Ismaelově okolí zrovna Patricie? Tahle dáma mi k srdci moc nepřirostla a po skouknutí epizody to nebylo o moc lepší. Lea mohla dát průchod svým citům (jak já jí záviděla), ale tak jako v předešlých dílech, zdá se, že toho víc zhoršila než napravila. Tak trochu se začínám bát, jestli nakonec její intervence nezpůsobí to, čemu se snaží zabránit... Navíc mi vadí opakované schéma, kdy Lea mění názor na to, co se vlastně stalo, po každé další návštěvě a tentokrát tipuje motiv a vraha kvůli nalezené zbrani. Mnohem víc mne bavila linie ze současnosti a Romane jako kámošku bych brala taky. ()

SoulAsAGem

V 5. Dílu v těle Patricie Lea zjišťuje, že to byla právě ona s kým měl Isa poměr, nikoliv její matka a je konfrontována neřešenými problémy, které Patrícia má všude naokolo. Když pod její postelí Lea najde zbraň, rozhodne se, že ji jako další hrozbu musí zneškodnit, ale aby více pochopila její vztah s Isem, rozhodne se ji v budoucnosti vyhledat a tak se vydá se svojí kamarádkou Romane, za starou hipísačkou do mrtvé zóny, někde v horách, aby se jí zeptala jestli zabila Isamela. ()