Neznámí

• Austrália The Stranger (viac)

Policajt v utajení se snaží získat důvěru muže podezřelého z vraždy a přimět ho k přiznání. Sám si k němu ale vytvoří intenzivní důvěrný vztah. (Netflix)

uhlerado

Nápad vobec nie zly, nečakal som, ze az tak vo velkom pracuje utajena policia. Postavy ok, atmosfera, co ja vie, asi je naozaj ta Australia taka velka a osamotena, zit by so mtam nechcel. Napad scenar velmi fajn, ale prislo mi to natiahnute, aj ked to bol ucel, postupne to vygradovat, zaver neprehladny. Na dlhy zimny vecer OK, ale uz to druhy krat pozerat nebudem. Three stars ()

Kushina

Tak tohle byla vcelku ukrutná nuda. Aneb 2h, nasazení xx agentů vydávajících se za mafiánské tahouny jen proto, aby vzbudili důvěru v někom, o kom si mysleli, že je vrah a aby ho zatkli. Vlastně nejhorší je fakt, že ani nevím, jestli něco našli, nebo ne, podle příběhu asi jo, ale prostě tolik sraček okolo, tolik kecání o hovně, než se k něčemu začalo schylovat... No prostě opruz. 45% ()

Tomas_PO odpad!

Vôbec, ale vôbec nezaujalo. Možno len náladou na iný žáner, no skôr spracovaním. Vraj posledná tretina filmu to napravila, no k nej som sa už nedostal. A to zvyknem dopozerať do konca množstvo brakov. ()

Easykill

Tohle jsem viděl sice omylem, ale takové omyly by mohly býti častěji! Detektivní příběh z Austrálie podle skutečné události, který hraje na temnou notu. Ponurá atmosféra, pomalé tempo, skvělé herecké výkony a trochu motání palic diváků. ()

Mukade

Záverom to skĺzlo do úplného dokumentárneho filmu, akurát že sme sa nedozvedeli  na koľko bol odsúdený (a gúgliť nejdem), dúfam že na doživotie. Aj keď za predchodziu obeť, ktorú dobil a prizabil dostal len 2 roky (resp 2 roky si odsedel), tak veľmi by ma neprekvapilo keby dostal menej..................... Teraz, po polhodine, keď si spätne zrekapitulujem ten film, tak jasne vidím aká blbosť to bola a to vďaka tomu že to je plne podľa skutočných udalostí a preto to nemá žiadne zaujímavé vyvrcholenie a ani nejaké stupňovanie. Taká dokumentárna somarina. Keby som vedel, tak ani nezačnem sledovať, strata času. 1* naviac (teda dokopy dve) dávam za tých dvoch zaujímavých hercov, jediné plus toho filmu. ()

BruceTichac

Po dlouhé době konečně parádní, napínavá, temná, nekomerční podívaná. Edgerton i Harris předvedli super psycho výkon, finále filmu nemá chybu. Kéž by bylo více takových filmů. ()

mdf

Hrozně utahaná, zdlouhavá a ponurá policejní akce, kdy agent se snaží vetřít do přízně potenciálního vraha. Hodně mluvení a mluvení a nezáživné scény,které kdyby tam nebyly, tak se nic nestane,protože stejně děj tě nikam neposunou. ()

patho666

Kto rád svižné krimi vyhnúť sa veľkým oblúkom, toto tu je ťažko ponuré s dusnou atmosférou a celé to viac stojí ako sa hýbe. ()