Včela na mušce

• Veľká Británia Man vs. Bee

Roztržitý táta Trevor dostane na starost luxusní dům a snaží se vyzrát na zákeřnou včelu, co se pořád motá kolem. Komediální seriál, ve kterém jeden průšvih střídá druhý. (Netflix)

P.J.2

Je to blbost a co? Klasická komedie, založená na (jako vždy) famózním Rowanem a buď to máte rádi a nebo ne. Já si to užil, humor je neurážející, což je v téhle době vzácnost. ()

Daiker

Taková pitomá letní zábava, na pořádný horor stejně není doba..... Kdo má rád Beana, bude spokojen. Naštěstí díly jsou krátké a rychle to uteklo 🙂 ()

bararich8

Uf, nebýt Beana, hodnocení by bylo hodně v černých číslech. Jako určitě plus za vizuál, slovy klasika: to muselo dát příšerný práce... a rozbití to super krátkých dilů tomu ani tak nevadí. A pak ještě potěší snaha o jakýsi dějový zvrat v závěru. Jinak je to celé hodně prvoplánovité a to nejlepší jste víceméně viděli v traileru. 3* ()

Urukhaj98

E01-E09: Byť to není nijak převratné a nejlepší léta Rowana Atkinsona jsou již pryč, jedná se o příjemnou komediální jednohubku, která hezky graduje až k doslova explozivnímu finále. 6/10 ()

ER

I když celou domu v domě a po zahradě lítá čmelák a ne včela, tak to pobavilo. Vynalézavost Mr. Beana tu je i když ,vzhledem k věku, ubylo pitvoření. Scény jako např. s klavírem, nebo insekticidy dokážou rozesmát a i přes předvídatelnost pár jiných scén a přiblblému konci jde o fajn komediální seriál s kratší stopáží, který dává občas vzpomenout na zlaté časy Mr.Beana. ()

rublik05

Rowan Atkinson na to prostě stále má. Včela na mušce představuje návrat k jeho tradičnímu a dnes již ikonickému projevu. Seriál až nápadně připomíná starého dobrého Mr. Beana, diváka čeká tradiční přehlídka nešikovnosti a průšvihů všeho druhu, příběh je zde druhořadý, na prvním místě je totální destrukce. Jedná se vlastně o takový slepenec komediálních situací rozdělený na vícero dílů, bez nějakého promyšleného příběhu či sofistikované dějové linky. Je to sice blbost na entou, ale pobaví, o tom žádná. 6/10. ()

samkko

4/10 aneb fraška která má něco do sebe, nebo pouze fraška? Byť to může být pro někoho překvapivé, tak tento seriál je jen pouhopouhá bezhumorná slátanina všech možných katastrof pro sedmileté dítě. Nic víc k tomu nejde povědět. Konec vás ale aspoň docela překvapí, což je plus a vidět hořící dům je taky vždy fajn. ()

Likan7

Atkinson je král. Jeho Bean je dobrosrdečný, sympatický, vtipný, připitomnělý a věrný. Můžete ho nesnášet nebo milovat. A Rowan to v sobě pořád má. A proto je škoda, že přišel s týmhle otravým, naprosto debilním a nesympatickým Trevorem, kterému nemůže fandit snad vůbec nikdo. Scénář je vykrádačka filmového Beana, jen o několik úrovní horší (a to Největší katastrofa ani zdaleka nedosahuje kvalit původního seriálu). Tohle je prostě 9 desetiminutových dílů o tom, jak jeden blbec bojuje s CGI včelou a přitom demoluje luxusní dům. A je ironií, že Trevorův boj s moderním, smart domem, je mnohem vtipnější, než právě ten boj s tou včelou. Je tu pár vtipných scén, pár trapných scén (fekální humor) a je tu hlavně zklamání, že někdo tak legendární šel do takového podprůměrného projektu, který většinou nudí...a je hlavně úplně zbytečný. ()

Saintcrux

Škoda, že sa R. Atkinson opäť neodpútal od role Mr.Beana a nepriniesol niečo nové. Nie je to úplne vtipné ako Mr.Bean ale nie je to ani úplne trápne. Ok. Dá sa to pozerať. ()

departed

Pamatujete film Mousehunt či díl s mouchou z Breaking Bad? Tohle je ono, akorát míň vtipný, i přestože je tu k dispozici Mr Bean, což dokáže v určitých scénách fungovat, ale ne na celém formátu. Je to jen změť gagů rozdělených do devíti krátkých epizod namísto jednoho krátkýho filmu, protože v dnešní době binge-watchingu vám nikdo nebude koukat na film o chlapovi, který nahání po luxusním baráku zákeřnou včelu, z čehož právě moderní dům staví na 80% vtipů, protože všechno funguje na kódy a sensory. Jakože zábavná jednohubka, ale meh. Hodnoceno: 9 dílů ()

Emafera

Více než vtipné je to spíš o nervy. Nerovný souboj inteligentního tvora s hlídačem domu. Větší napětí jsem dlouho nezažila ani u hororu. ()

Equilita

Rowan Atkinson v komediálnom seriáli? Come on, na tom nemôže byť nič zlé. Pohodová, vtipná jednohubka na lenivé popoludnie. Svižný začiatok, príjemná stopáž, i keď ku koncu sa to už trochu ťahalo a kľudne by stačilo menej epizód, ideálne to spojiť rovno do jedného filmu, pretože 10 minútové epizódy sú už dosť na hrane mojej trpezlivosti medzi prepínaním si na ďalšiu epizódu a príde mi to ako rušivý element. Inak ale zábavný počin a je fajn vidieť, že je Mr. Bean ešte stále v dobrej forme. ()

oldy

Rowan Atkinson jako domací hlídač nešika. Docela neškodna komedie,ktera rychle uteče. Ne pokažde se humor povedl a logika jde občas stranou. Celkově je to fajn podiva. 7/10 ()

Juwe

Neskutečný bizár. Pokud nebyl scénář napsaný během jedné velké párty, kde byli všichni pod vlivem různých opiátů a tvrdých drog, tak potom opravdu nechápu jak tohle mohl vymyslet normálně smýšlející člověk. Možná to měla být nostalgická vzpomínka na Mr. Beana, která se bohužel nepovedla. ()

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc… (viac)