Strašidelný dom

• Slovensko Strašidelný zámok (viac)

Realitnému agentovi Jimovi Eversovi (Eddie Murphy) a jeho manželke a spolupracovníčke Sare (Marsha Thomasonová) zazvoní jedného neskorého večera telefón. Pán Edward Gracey (Nathaniel Parker) by rád predal rodinné sídlo, jedno z najzámožnejších a najstarších v New Orleans. Zavetriac najväčší obchod svojej kariéry, sa Jim a Sara spolu so svojimi deťmi vyberú navštíviť zámoček, stojaci pri močaristej zátoke. Náhla prudká búrka však zaplaví prístupovú cestu a uväzní rodinu Eversovcov na noc v dome, ktorý okrem excentrického pána domu Graceyho, záhadného komorníka Ramsleyho (Terence Stamp) a niekoľkých sluhov na prvý pohľad nikto neobýva. Aspoň nikto živý.. (TV JOJ)

svik

Byl to dobrý film nemám ani moc co vytknou, ale celý příběh na mne působil příliž utahaně a nenapínavě. Film měl mít tak o 10 minut méně a potom by se na zhuštěné scény s dynamičtějším podtextem dalo možná trochu lépe dívat. Murphy si jede svou neurazitelnou kasiku a nevybočuje z řady, ale také ničím novým moc nepřekvapí, což je veliká škoda. Kydž začínal byl to jiný Murphy něž ho známe nyní. ()

Marek1991

Miestami celkom zábavný film, avšak doň vložili zbytočne veľa drámy a navyše neviem o tom, že by ľudia, ktorí spáchajú samovraždu obesením, išli do neba. Trochu mierne preromantizovaný film, ktorý však zostáva podpriemernou rodinnou komédiou, ktorá toho divákovi veľa neponúkne. ()

Crazer

Eddie Murphy se opravdu spíše hodí na dabování animovaných filmů :)) Jelikož jsem nepozoroval, že bych se ani jednou zasmál. ()

liquido26

Strašidelné domy mám sice moc rád, ale tento se fakt nepovedl. Murphy je celkem fajn, pár dobrých vtipů se najít dá, ale celkově vzato hodně velká nuda. ()

corpsy

THE HAUNTING pre škôlkárov. Disneyho spoločnosť sa snažila trhnúť na svojich disneylandovských atrakciách, pričom s Pirátmi to vyšlo, so Strašidelným zámkom však nie. Možno je to chybou Eddieho, možno lacnej réžie, chabého scenára, možno zlému načasovaniu. Nieje to však vinou remeselníkov ( ak ich tak môžem nazvať ), ktorí sú zodpovedný za triki, masky a výpravu. Za to všetko sú tie tri hviezdy. ()

Kryton

Nuda , nuda , nuda , nuda.... Neustále šklebící a ječící Eddie Murphy nezachraní film podle atrakce Disney Parku. Jen , aby probůh neudělali film podle horské dráhy anebo třeba kolotoč.I když tam by se mohli inspirovat jednou soutěží z ČR , to je opravdu horor s masovým moderátorským vrahem Pouličkem, který uspěšně pohřbívá nejen sport ()

Turiec

Divný film, o ktorom sa neviem rozhodnúť, či to mala byť komédia, alebo horor. Ako jedno aj druhé je to slabé. Jedine prvých pár minút by mohlo slúžiť ako reklama na BMW. ()

JJ.Gibson

Nemohu říci, že by mě to nebavilo. To ne, byla to pěkná horová komedie, jemože si myslím, že nevyužila celý svůj potenciál, což je obrovská škoda. Jinak speciální efekty byly opravdu skvělé. 2,5* ()

PKD odpad!

Totálně nejhorší sračka s už naprosto vyhořelým Murphym,kterou jsem kdy viděl. Ve srovnání se kterou,je i Zamilovaný profesor,Sedmá Pečeť. Možná,že mám jen tu ´´smůlu´´,že onu suprovou atrakci,dle které je tento paskvil natočen,osobně znám. Co se opravdu výsostně povedlo z adaptací atrakcí v Disneylandu,jsou jedině Piráti z karibiku. O tom žádná. ()

AlistairMir

Celkem mě překvapuje takhle nízké hodnocení, vždyť je to parádní rodinnej film :-) No holt co člověk to názor, takže za mě osobně spokojenost a některé hlášky se Eddiemu fakt povedly. Říct tlející mrtvole, co právě vylezla z rakve - Klídek mladej, běž si lehnout...no tak to už jsem se musel smát nahlas. ()

Martin741

Strasidelny Dum je patlanina, kde ucinkuje jedna skrachovana existencia, ktora kedysi davno bola povazovana za borca /Murphy/. Strasidelnu atmosferu som nenasiel. 5 % ()

Vyhy

Tak jsem si to dal znovu a asi po sto letech. Nedivím se, že se mi to jako malému capartovi líbilo. Kupodivu ani dneska mi to nepřišlo tak strašné. Typicky rodinný film, který stojí a padá na hororové atmosféře (která spíše funguje pro mladší publikum) a humoru, jenž se občas vyvedl. Sám příběh lehce naivní a úsměvný, přesto stále dohromady to je fajn. ()

cariada

Prodat dům není jednoduché a když v domě straší už vůbec né. Jo a když se rodina prodejce rozhodne dům si prohlédnout a přenocovat v něm neobejde se to jen tak. Zvlášt ,když v domě žije několik výstředních obyvatel. ()

Del Toro a Cameron zešíleli

Del Toro a Cameron zešíleli

30.07.2010

A studio Universal s nimi. Horor s přístupností R (hodně krve a hnusných monster) a rozpočtem kolem 130 miliónů dolarů? Ale ano. Pokud režíruje Guillermo del Toro a produkuje James Cameron, nemusely… (viac)

Del Torovi straší... v baráku

Del Torovi straší... v baráku

23.07.2010

Právě probíhající Comic Con v San Diegu chrlí exkluzivní informace o nových projektech. Některé jsou docela překvapivé. Třeba Guillermo del Toro konečně oznámil, na co se vrhne po svém smutném… (viac)