Prehistorická planeta

• USA Prehistoric Planet

Podívejte se na zázraky našeho světa jako nikdy dřív prostřednictvím tohoto působivého dokumentárního seriálu od Jona Favreaua a producentů Zázračné planety. Cestujte s námi 66 milionů let do minulosti, kdy pevninu, moře a nebe křižovali majestátní dinosauři a další úžasní živočichové. (Apple TV+)

Oup

Rozhodol som sa nehlasovať hviezdičkami, pretože mám hrozne zmiešané pocity. Jednoducho povedané, za vizuálne spracovanie, nové poznatky, hlas známeho pána, výpravné pozorovanie, jednoducho pre, ako to povedať, pre dino nerdov ako som bol ja ako malý je to povinná jazda. Je to úžasné. Ale, proste, celý čas som sa bohužiaľ nemohol zbaviť pocitu, že príbeh tu ide vysoko nad fakty. Nehovoriac, že sa tie fakty vážne neviem dopátrať. Zrazu vám niekto ukazuje, ako sa dinosaury správali pri reprodukcií, alebo podobné veci, no ja neviem. Proste tie behaviorálne aspekty ich správania nie je možné zistiť bez stroja času. A vie to každý kto vie aspoň málinko o tejto problematike. Na druhú stranu uvidíte vo fotorealistickej kvalite, ako lovil lietavec o veľkosti žirafy, takže tak 😀 ()

spawnegon

k vizualni strance neni co vytknout / cgi je dokonale provedene a zabery jsou dechberouci / bohuzel jak je vse vymyslene podle scenare postrada to kouzlo dokumentu / dali by se vytknout jeste dalsi veci ale nechci se moc rozepisovat / proto 4* ()