Trapped

• Kanada Le Village de la mort (viac)

Skupina študentov náhodne videla, ako miestny robotník zabil svoju manželku. Nasleduje smrtiaca hra na mačku a myš s mladými ľuďmi, ktorí sa snažia utiecť z oblasti, zatiaľ čo násilník chce odstrániť svedkov, ktorí ho môžu obviniť z vraždy. (kekesko)

topi

Buranská osada v čele s maniakálním vůdcem Henry Silvou má svoje pěkné prostředí, nechybí naháněcí scény teenagerů a konečná likvidace hlavních šmejdů. Klasický zpracování mnohokrát už viděného. ()

gumli

Po Funeral Home je to môj druhý film od režiséra Frueta.Výborné béčko 80.rokov.Buranská komunita kdesi v horách bola presne taká,ako má byť.A jej vodca ktorého hral Henry Silva,bol typický tyran s hrozivou charizmou a veľkým rešpektom.Na filme je vidno že bol inšpirovaný viacerými filmami,napr.Deliverance,Southern Comfort a pod.Celá táto buranská osada má svoj vlastný systém práva,poriadku a spravodlivosti.Všetci vyzerajú spustnutý,sú zaostalí,špinavý.Film má dokonalú pochmúrnu atmosféru,hodne násilia,niekedy aj dosť brutalného,aj nahota sa nájde.A ukončenie je skvelé,ani som také niečo nečakal.Film sa pôvodne volal Baker County,potom ho zmenili na Trapped.Ale treba dávať pozor,lebo filmov s názvom Trapped je veľa,môže prísť k omylu. ()

Martin741

Slusny horor o tom, ako nasilnik prenasleduje tlupu mladych ludi. Gore a krvaveho masakru tu jest v ramci normy, a atmosfera na urovni a tempo na urovni : 85 % ()

Khumbac

Bezva krimi kovbojka ! Henry se do toho pustil s vervou, když se rozhodl pomstít své parohy. Kde probůh, vzal takovou blonďatou, mladou, promiskuitní, mladou číču? Trochu vtipně mi připadal vzhled nebojácného studenta - vypadal na 45 let. Napínavé to trochu bylo, ale chybělo tam více buranské zvrhlosti. ()

Tomes83

Lepší jak celá série pátku třináctého!!! A to tu nebyl zapotřebí ani znetvořený pomstychtivý zabiják! Stačil jen vidlákov a jejich mravy a zákony a pár nevítaných výletníků! ()

Compadre

Zapadlej oldschoolovej brutal thriller s neopakovatelnou atmosférou. Hlavní záporák je hroznej hajzl a jeho kámoši taky. Ve své domovině si dělaj co chcou a běda, jak jim někdo zkříží cestu. je to masakr. Bohužel jsem to viděl ve strašný kvalitě, ale aspoň nějak. Nakonec musím dodat, že Trapped je na mou duši nedoceněný thriller, který by si klidně zasloužil nějaký ten remake. Mohlo by to bejt ještě lepší. ()

vitekpe

Dehet a peri..., o tom jsem vzdycky cetl jen v mayovkach. :-) Pekne becko, ktere si na nic nehraje a dokaze dobre pobavit. Klasicka vybijenka ala "particka studentu jede nekam....atd". Dostal jsem co jsem ocekaval. Spokojenost. ()

Pitryx

Vidlácká klasika, a že ti tady jsou! Bohužel je to poslabší celkově. Takové dost hluché a pomalé. Výklad zákona a třenice kolem toho mohly být kratší, potažmo nemusely být vůbec. Přidávám plus jako bonus Henryho manželce Anne. Domnívám se, že je ještě nutno přihlédnout k roku výroby, takže to bude za 40%- ()

bravo1

Tento kousek je pro fanoušky hixploitation v rámci kompletace sbírky, pokud někdo hledá hodinu a půl napětí, tento případ to není. Jak už tady padla zmínka, snímky typu Deliverance, Southern Comfort jsou kvalitativně jinde. Trochu větší akce, napětí je asi tak v posledních 20 minutách. ()

Nikolas__

Možná jsem to čekal o kapku (kapinku) lepší, ale stejně je to na ten rok docela síla. Kdo čeká klasický slasher bude spíše překvapen, kdo čeká nekrvavý hixploitation, bude odměněn. Je to dobré, ale ještě by to chtělo něčím vylepšit, možná zajímavějším scénářem a gradováním... HMM HMM HMM HMM HMM ()

Kaylar

Že bych byla z filmu úplně nadšená, to nejsem. Za mě takový průměr. Film obsahuje všechny atributy buranského hororu, i když v tomto případě spíš thrilleru. Za klady považuji reálně ztvárněnou osadu v odlehlé krajině a věrohodného záporáka. Nahánění studentů v lese je vděčným tématem, které se hned tak neomrzí, ale už jsem viděla i lepší kousky. ()

Zupan_

Veľmi nepríjemne realistická vidláčina, kde psychotický Henry Silva hrá násilníka a vodcu komunity žijúcej v lese. Páčilo sa mi beznádejne vyobrazenie frackov z mesta a ako keď prišlo k streľbe sa doslova rozklepali za zbraňou. Má taký ten uderný pocit kde je každá smrť uveriteľná , čo len málo filmov dokáže. (poznámka) Tiež natačané v Clayton, Georgia čiže pozorné oko možno spozná pár lokacii ktoré boli tiež v Deliverance a Blastfigterovi. ()