Chicagský úradník John Clark (Richard Gere) má takmer perfektný život: miluje svoju ženu, vybudoval si úspešnú kariéru a vychoval dve skvelé deti. Ale predsa... Pracovné dni bežia v rovnakej rutine a rodina je väčšinou priveľmi zaneprázdnená, aby trávila čas spoločne. Zmeniť to nie je ľahké. V jeden večer John urobí prekvapivé rozhodnutie – aby viac spoznal záhadnú Paulinu (Jennifer Lopez), ktorá sa naňho každý deň pozerá z okna tanečného štúdia, vystúpi z vlaku a zapíše sa na hodiny tanca bez toho, aby sa s tým niekomu zdôveril! Odrazu sa ocitne v celkom inom svete – svete pohybu, hudby a vášne... Kým sa John tajne pripravuje na najväčšiu chicagskú tanečnú súťaž, jeho zvláštne správanie prinúti jeho manželku Beverly (Susan Sarandon) najať si detektíva - podozrieva totiž Johna z nevery! Keď sa však tento muž začne doslova vznášať na tanečnom parkete, jeho celý život a manželstvo sa zmení... (TV Markíza)

Streeper

Film s úžasnou atmosférou, díky které vás vtáhne do příběhu a máte chuť tančit společně s herci nebo se hned po shlénutí přihlásit na nějaké taneční lekce. Velkou část na tom nese Richrad Gere, díky jeho postavě vidíme, jak ho tanec dělá šťastným a uvolněným a vyvede ho z nudného stereotypu. Navíc se mu trochu pomotá hlava díky JLo, ale stále zůstává věrný manželce. V tom mi trochu to dramatično chybělo, protože to utíká jen v jedné lince. ()

baaaja

Už od začátku jsem Susan Sarandon držela palce, aby její filmový manžel Richard Gere odolal kráse J-Lo. Vážně jsem se bála, že ji při jejich nočním tanečku políbí :) měla jsem prostě pocit, že by se touhle malou nevěrou zničila čistota a pohodovost tohohle filmečku... Krásnej romantickej konec, juuu :) ()

tomtomtoma

Nenáročný film o probuzené lásce k tanci, po jehož shlédnutí mám chuť se konečně nějaký společenský tanec naučit. John Clark (Richard Gere) má krásný a spokojený život a novou lásku v podobě vášně k tanci. Jeho žena Beverly (Susan Sarandon) předvede malou žárlivost. Další zajímavé postavy: slečna Mitzi (Anita Gillette), stará učitelka taneční školy, tanečnice Paulina (Jennifer Lopez), která v Johnovi probudila jeho novou lásku, Johnovi spolužáci v tanečních Chick (Bobby Cannavale) a Vern (Omar Benson Miller), bláznivě upovídaná tanečnice Bobby (Lisa Ann Walter) a Link Peterson (Stanley Tucci), Johnův kolega z práce a velmi vášnivý tanečník. Jednoduché, i trochu vtipné, navíc tak podnětné v chuti se naučit tančit. ()

BUD-SFIS

Celkem pro zmenu otresny vykon J.Lo, hodne zhorsil kvalitu filmu, jinak 3 *. Misty zabavny film, trochu styl Hrisny tanec 2 ale jak hosici tancili spolu, to bylo uchvatne. ()

agathon

taky rad tancuju, tak proc ne? A Jennifer je Jennifer. S tou chodit do tanecnich, tak dnes tancuji zavodne, tezko si totiz pedstavit lepsi motivaci pro rozevlate pubertaky s motylkem... ()

tom88

Priemerná oddychovka, ktorá vďaka rozpočtu a hereckému obsadeniu celkom baví. Inak by film nemal čím zaujať. Herci ho vyzdvihujú na priemer. Hudba je taktiež dobrá. Stanley Tucci ma dosť pobavil a Richard Gere dosť ponudil. Už tu chýba iba Chaning Tatum :) 60% ()

Radiq

Vynikající film na dívání s někým, koho milujete stejně jako ona miluje Richarda Gerea. Na můj vkus trochu moc romance a tance, ale nijak mě to neurazilo ani nepoškodilo mozek. Jednou za čas je takovej film v poho. ()

Rockwood

Jako film na odreagování dobrý. Tedy aspoň pro mě. Zaujalo mě to už kvůli hereckému obsazení Jennifer a Richardovi. Jenomže mě zaujme kdejaká kravina, takže i ten příběh, který není moc originální. Prostě taková Americká pohádka, ikdyž zase jsem měl u konce trochu pochyby jak to vůbec dopadne, což přičítám k dobru. ()

danoo

Venuša Lopezová tancovala ako o dušu, no i keď jej epizódy s Gereom boli čarovné, v rámci celkového príbehu to bola zle napísaná, zbytočná postava a do popredia sa tak dostávajú postavy vedľajšie. Keby sa režisér viac venoval vsťahu Gere + Sarandon mohla by jeho ináč sľubná romantická komédia vyznieť presvedčivejšie. ()

Zdeňka

Smím prosit? Můžeš, Richarde. Sice mým snem si je zatancovat s Patrickem Swayzem, ale když se nenácháš odbít. Jennifer Lopez je zde snad příšernější než v Krásné pokojské a s jejím tanečním uměním by mohla dělat instruktorku snad už i Jennifer Grey po prvním kroucení boků. Na tanec se zde není možné moc koukat s přílišným nadšením, ale aspoň vás chvílemi pobaví "taneční" dvojce Link a Bobbie. ()

MiCM

Úžasný romantický film, natočený s ohromným citem a vkusem. Romantické filmy se často stanou lacinými, tenhle ne. ()