Trsteniarik a jeho rybník

• Československo Rákosníček a jeho rybník

Druhý z řady příběhů o Rákosníčkovi. Svými radami a vynálezy se Rákosníček snaží pomoci obyvatelům rybníka Brčálníku. Předchází jí Rákosníček a hvězdy (1977) a bývá rozdělován na samostatnou část Rákosníček a povětří, ve které se Rákosníček snaží vyrábět počasí. (berg.12)

WANDRWALL

Půvabné příběhy, Rákosníček pomáhá kde je tomu zapotřebí, takže obyvatelé Brčálníku - ti slušní - nemají důvod si na tak dobrého souseda stěžovat. ()

duklak2

Rákosníček a jeho rybníček. Kousek od domu mám rybník a když jsem kdysi chytal ryby, tak zrovna v televizi běžel tento večerníček a já hledal někde na břehu Rákosníčka, bohužel neúspěšně. Je to další z řady povedených pohádek pro děti. Roztomilý je hlas Jiřiny Bohdalové. ()

Rakosnicek77

No co bych vám o sobě mohl napsat? Sympaťák, přátelský mající rád všechno a všechny :-) Já a můj rybníček Brčálník vás vždy rádi uvidíme! :-) ()

dr.fish

Jsou tu díly, které nemají chybu, ale i několik, kdy jsem jen nevěřícně kroutil hlavou. K té velké jízdě mezi hvězdami se Rákosníček a jeho rybník opravdu přirovnat nedá. 80% ()