Charlie a Nick řeší to samé co většina puberťáků. Jsou každý z jiného těsta, ale i tak se spřátelí a brzo zjistí, že k sobě možná cítí něco víc. (Netflix)

martinicon

Krátký seriál, který kolem vás proběhne jako vánek, ale i přesto má cosi hlubokého v sobě, co ve vás zůstane. Netřeba psáti přehršel. Takového kréda se autorka zřejmě držela. Narozdíl od knižní formy se mi ta filmová líbila. Nebál bych se taktně pokračovat, protože jsou místa v seriálu, která by si zasloužila trošku více rozebrat v duchu první série. Nemusí z toho být nekonečný seriál, který by vařil z vody. Tak jako tak jsem tento filmový počin zhltnul na počkání jako malinu. ()

CreepyJoe odpad!

Strašně si vážím následujících zemí: Iránu, Iráku, Saúdské Arábie, Afgánistánu, Libanonu, Pak většiny subsaharských a afrických zemí, které jsou nepochybně skutečně kulturně nadřazanější západní civilizaci, začínám objevovat hlubokou moudrost ve wahábismu a Islámu obecně, jak krásně se musí žít v zemích, ve kterých neexistuje společenský sociální konstrukt homosexuality a lgbt. Jaký to asi je když ráno vstanete, rozhlídnete se kolem sebe, žádné gayprájdy, žádné fňukání na twitteru a facebooku. Demografická data mluví jasně, minimálně Nizozemsko se dožije toho, že budou prvním evropským státě ve kterém přestanou existovat sexuální menšiny, ta myšlenka mě hřeje u srdíčka, zvažuji migraci a džihád(srdcem samozřejmě!) ()

hawkey_CZE

Doporučuji všem homofobům jako terapii, neboť po zhlédnutí tohoto díla se i nejzatvrzelejší "gaybijci" alespoň s průměrným intelektem nad sebou musí nutně zamyslet... Seriál s pozitivní atmosférou, skvělým obsazením a výbornými hereckými výkony. ()

Korpy22

Romantický sladký seriál který ukazuje vysněný svět který je v pořádku. Láska dvou teenagerů a jejich kamarádů je zde ukázána v tom nejkrásnějším světle. Seriál má spád, má hezké momenty a celý je takový melancholický. Dá se lehce sympatizovat téměř se všemi postavami a člověk má chuť to hltat dál. ()

Ivana09

Krásný seriál, který řeší aktuální problémy, šikanu, poruchu příjmu potravy a coming out. To poslední nemyslím jako problém, ale že i v dnešní době všichni nejsou k tomu otevření.  Na Nicka a Charlieho je radost pohledět. Kit Connor předvádí herecký koncert.  Nikdy se mi nestalo, že bych přes obrazovku cítila jejich lásku, tady jsem to cítila. Nádhera. Joe Locke to taky hraje parádně. Některé účesy dam mi tam vadily, ale to je detail. ()

fiifa_

Až na český dabing je seriál úplně skvělý a s největším potěšením se těším na další sérii. Herci Kit Connor a Joe Locke se extrémně hodí na tento seriál – výběr herců famózní. Kamera i střih úplně adekvátní a skvělé. Příběh ještě lepší – najde se zde sebepoznání, důvěra, životní problémy, problémy ve společnosti a vše, co se děje a bohužel bude dít. Scénáristka Alice Oseman si dala velkou práci s dokonalováním a i vše bylo perfektní. Nechybí drama, nechybí láska, problémy, vztahy, sexualita a nic jiného. Nechybí sladké scénky, ani ty trochu trapnější. Nezpívá se jako u například Disney shows. Upřímně je celý seriál skvělý, a to nejen pouze z produkční stránky. Celý seriál je famózní a doporučuji ho všem. I těm, kteří do LGBTIQ+ skupiny nepatří (jako jsem například já). Upřímně se těším na další sérii a všem doporučuji. Hodnotím školní známou 1**. ()

AtemuLukas

Tak jo musím říct, že jsem byl k seriálu hodně skeptický, protože se mi zdálo, že to bude hodně “pohádkové.” Což jsem na jednu stranu trefil, ale na tu druhou mne překvapilo, že řešíběžné otázky při dospívání a hlavně lgbtqr+ tématiku. A to tím způsobem, že bere otázky a samozřejmě i problémy se kterými se dospívající skutečně potýkají. Ale abychom jenom nechválili seriál má i své zápory. Asi hlavním záporem je, že tu je vše takové “sluníčkové” hned vysvětlím. Když už seriál narazí na nějakou zajímavou problematiku, tak se hned v zápětí vyřeší, jako kdyby se jednalo o nějakou přikrášlenou pohádku. Nejde se v problému do hloubky, ale chápu je to pro mladší publikum, které ještě teprve dospívá. Co mi dále moc nevedlo, byla hlavní dvojice, která nás celým příběhem provází. Jako ne že by byli špatní, ale jeden je hrozně nerozhodný ohledně vztahu a své sexuality a druhý zase moc nesmělý a submisivní. Pokud ale tyto drobné nijance opomeneme, tak se jedná o kvalitní seriál, který neurazí ani ničím nepřekvapí. Slušných 65%. ()