Sklenář se pokouší vyjednávat. Bosch a Chandlerová neváhají zajít až do krajnosti, aby Maddie vystopovali, než bude příliš pozdě. (Prime Video)

Necrotongue

Víte, co mě fascinuje na pouštích? Vůbec nic. Horko mi opravdu nedělá dobře, takže by pro mě byla výprava do pouště stejně příjemná jako nucený pobyt v psychiatrické léčebně. V komentáři / recenzi k předchozímu dílu jsem pochválil fajn tempo i zajímavý děj a hned druhá epizoda mou dobrou náladu poněkud utlumila. Uznávám, že si mohl nejeden klaustrofobik mezi diváky přijít na své, za mně šlo ale o poněkud nudnou záležitost s ne zcela zdařilou zápletkou a s velice velmi předvídatelným koncem. Tady se naplno projevil následek odklonu od propracované knižní předlohy. No, někdy se holt nezadaří. / Poučení nebude, páč mám otázku: Jak asi štír vyšplhá třicet až čtyřicet čísel po hladkém plastu? ()

warrenur

Mimoriadne potesila pritomnost i starych, uz vysluzilych hlaskujucich pardalov, Crate-a a Barrel-a . :) Trosku ma sklamala ta "nahoda" s pozornymi ocami detektiva, hoci sme to kazdy chceli, ale proste..too much of a luck". Mohli trosicku inak naviest. Kazdopadne dobra epizodka. ()