Všichni usilovně pátrají po zmizelé Maddie. Bosch společně s Chandlerovou, Moem a svým starým známým svádějí závod s časem, aby jí zachránili život. (Prime Video)

warrenur

Diel presne nadviazal tam, kde posledna seria tak drazdivo skoncila. A sice....zmiznutie Boschovej dcery, Maddie. Je to sice znama premisa z filmov lacnejsieho formatu, ktore tomuto serialu nesiahaju ani po paty, avsak verim, ze spracovanie a atmosfera budu uplne inde. A po vyzivnom otvaraku je to i potvrdene. Bosch pouziva vsetky mozne dvierka a znamosti a samozrejme, ze je uplne ovladany emociou. Kedze nas vsak caka este vela casti som zvedavy, ci nesklzneme len do psychohry s "unoscom". Kedze jeho rozhodnutie bolo planovane a zaver prekvapil, hoci tiez uz som tuto premisu videl niekolkokokrat. Nadpriemer. 70% ()

Necrotongue

Úplně v pohodě na slušné čtyřhvězdí. Stále si stojím za názorem, že si tvůrci zbytečně házejí klacky pod nohy tím, že nechávají naživu postavy, které už to měly mít za sebou, a na druhou stranu nepřidávají nové, podstatné figury. Následkem toho musí logicky docházet k takovým odchylkám od knižních předloh, v nichž stále výrazněji pokulhává logika, ale abych řekl pravdu, už jsem si vlastně zvykl (alespoň částečně). První epizoda druhé řady přesně navázala na předchozí sérii, děj byl dostatečně zajímavý, nenudil jsem se ani na moment a těším se na pokračování, takže spokojenost. / Poučení: Kouření škodí zdraví a inkognitu. ()