Reece s pomocí svých nejbližších přátel letí do Mexika, aby našel vraha své rodiny. Katie pokračuje ve vyšetřování z úkrytu. Steve Horn se snaží zachovat obchod Capstone Industries, a jednotka FBI pro stíhání uprchlíků ze San Diega, kterou vede Tony Layun, se přidává k honu na dezertéra Jamese Reece. (Prime Video)

kenkaku

Tak tentokrát máme solidních posledních 15 minut a zbytek je takové divně vláčné. Není tu sice ten zmatek prvního dílu, ale dojem je dost podobný. Taky mi celkem nesedí, proč se v prvních dvou případech snažili o “nehodu” a najednou to už prostě jde na hulváta bez okolků. Pozn.: potěšila po dlouhé době opět viděná známá tvář “zabijáka ze supermarketu” z Kobry :). ()

warrenur

Hm....uvod vizualne pekucky, len "trosku" excessive, zvlast, ked sa chcete este dostat niekam a nemat z chlapa kasu, aspon teda z jeho tvare. :) Ci sa spoliehal na bezpecnost porsaka, a to, ze typek bude priputany...o 15min neskor dalsie "nevyhnutne" klise, silno veriaci mexicky priatel s konexiami, inak celkom v pohode akcia a scena z hangaru taka poslabsia "rekonstrukcia" zaveru z Ramba bez uveritelnej gracie. Ako celok vsak uchadzajuca akcia. Bavil som sa, len holt, niektore veci rusia. ()

drackula

Terminal List ma definitívne chytil. Skvelá epizóda, ktorá sa síce tvári ako obyčajná cesta za pomstou, skrýva množstvo drobností, ktoré tomu dávajú hĺbku. A samozrejme akcia a pomsta samotná boli prvotriedne. Maximálna spokojnosť. Dúfam, že si seriál udrží kvalitu aj v druhej polovici. 100% Amazon prime ()

castor

„Chci, aby věděl, kdo si pro něj přišel. Jinak to nejde!“ Krev nebo odpovědi? Lov může začít. Další jméno ze seznamu se nestačilo ani rozkoukat. A následující najde Reece v Mexiku. Jenže nádor se ozývá čím dál častěji. Klid na pláži nebude mít ani skrývající se investigativní novinářka Katie, která se dočká hned dvou nečekaných návštěv. Mnohému nicméně přichází na kloub. Třeba skrze nootropika, která měla u vojáků na misi podpořit koncentraci a celkově pomoct zklidnit organismus. A zamezit vzniku traumatu, tedy chránit před posttraumatickou stresovou poruchou. Testování na zvířatech fungovalo. Jenže… Je moc fajn, že tvůrci rozumí vojenskému prostředí. I z Pratta profesionalita vyloženě stříká, divák mu uvěří každý pohyb či výstřel. ()