Démoni Krakova

• Poľsko Krakowskie potwory (viac)
Poľsko, 2022, 7 h 1 min (Minutáž: 49–55 min)

Barbara Liberek, Andrzej Chyra, Stanisław Linowski, Mateusz Górski, Kaja Chan, Maja Chan, Daniel Namiotko, Stanisław Cywka, Anna Paliga, Eryk Pratsko (viac)

Minulost jí prostě nedá spát. Spojí proto síly se záhadným profesorem a jeho nadanými studenty, kteří vyšetřují paranormální aktivity. A taky bojují s démony. (Netflix)

Recenzie používateľa Bozvav k tomuto seriálu (3)

Démoni Krakova (2022) odpad!

Strašná a naprosto sračkoidní nuda. Scénář psal někdo, komu zjevně mozek a talent ukradl rarach, vizuál chudý, byť jistá mystičnost a ponurost se mu upřít nedala. Herci škaredí, nesympatičtí, bez charisma a navíc neměli moc co hrát. Logiku to postrádalo úplně a smysl vlastně také. Větší hrůzu, bohužel ve zcela jiném smyslu, než by mělo, jsem dlouho neviděla. Pořád jsem čekala nějaký smysl, děj, či gradaci a ono nic. Za ten ztracený čas hážu do odpadu. ()

Epizoda 1 (2022) (E01)

Slušně budovaná atmosféra polského bubu zmaru, ve velmi nudném hávu, kde se nic moc neděje a chvílemi mám chuť hlavní hrdinku vzít pánvičkou po hlavě. Uvidíme, co přinesou další díly. ()

Epizoda 2 (2022) (E02)

Hnusní lidé, kteří působí děsivěji, než leckteré příšery, děj nulový, scénář psal zjevně zhulenec. Myslela jsem, že v Polsku mají i nějaké pěkné herce, zjevně nebyli po ruce. Vizuál chudý, východní. Zkusím ještě jeden díl a jestli se to nezlepší, tak končím. ()